Wpis z mikrobloga

@ksanaru: nie, nie o to mu chodzilo. Przeciez w restauracji tez sie spotkal z nimi wczesniej po to by nagrywac i sam nagrywal na swoj kanal w tym czasie info ze spotyka sie z dziewczynami i czeka przed restauracja. Byl na maxa wystraszony co nagraly i mowil, ze nie chce tego ogladac i milion mysli w glowie co on mogl #!$%@? tego dnia i z kim byl i co robil i
@Madziol127: macie pierwotna wersję, bo ta która aktualnie jest na kanale chyba została obcięta, nie ma żadnych prywatnych wiadomości ani nic grubego... Chyba że to ta wersja jest tak hejtowana wtedy nie rozumiem tej nagonki
@ksanaru: no nie poszloby ale on sie bal samego ogladania z nimi co nagraly a nie tego ze to pojdzie bo wiadomo, ze by nie poszlo chyba, ze dziewczyny chcialyby "zemsty" jesli by sie okazalo, ze zerwal z Kartonii dla innej dupy i przy okazji dnia w ktorym go szpieguja by to odkryly a stalyby po stronie Kartonii. Moglo to przelatywac przez mysl.
@corryand jak dla mnie to był zestresowany po prostu samym faktem że jakaś banda osób chodziła za nim i nagrywała co robi z ukrycia xd i sam wgl format odcinka mega dziwny, nie raz stara ekipa (w tym Kasia) mówili żeby nie przychodzić pod dom, nie robić zdjęć z ukrycia, nie nagrywać, po czym sama robi coś takiego XD i fakt że są oni znajomymi czy nawet przyjaciółmi nic nie zmienia, to
@Pipilas: nie no dla mnie to zabawne i fajna rozrywka dla osoby szpiegujacej alee zgadzam sie ze to niekomfortowe dla osoby szpiegowanej i pogwalca to jej prywatnosc. Jednak nie grzebaly mu w telefonie czy szufladach tylko robily neutralnie szpiegowanie wiec jak dla mnie wyszlo git ;)