Wpis z mikrobloga

Miałbym pytanie do bardziej wtajemniczonych obserwatorów tagu #narkotykizawszespoko, którzy mają kolegę, który miał styczność z czymś więcej niż marihuanen. Ewentualnie sami coś niecoś czytali ;) Zagadnienie dotyka tematów #medycyna #zdrowie oraz #endokrynologia

Był również taki Mirek, który opisywał działanie różnych substancji na człowieka, miałem Go zapisanego, ale oczywiście notatki przepadły. Może kojarzycie login?

Zapraszam również na priv
  • 8
  • Odpowiedz
@widzialem: po prostu napisz jakie masz pytanie.

Był również taki Mirek, który opisywał działanie różnych substancji na człowieka, miałem Go zapisanego, ale oczywiście notatki przepadły. Może kojarzycie login?


wszyscy na tym tagu prowadzą rozległe badania empiryczne.
  • Odpowiedz
@widzialem: Nie wiem tego, wątpię zeby bylo to powiazane bo nawet przy silnych bodzcach jak wysokie dawki promieniowania problemy nie wystepuja od razu. Raczej watpie ale nie jestem lekarzem i to dosc dziwne pytanie. Ciezko pewnie nawet zeby lekarz wskazal przyczyne, raczej jak przychodzi do niego taki pacjent to zajmuje sie leczeniem a niekoniecznie da rade dojsc przyczyny. Sa rzeczy o dzialaniu kancerogennym jak palenie czy picie i tam ida duze
  • Odpowiedz
Ogólnie pytanie tyczy się czy istnieje zagadnienia czy istnieje jakaś korelacja między zażywaniem, a powstawaniem guzów w ciele, w szczególności głowa, szyja, tarczyca. Czy i jakie substancje mogą to powodować?


@widzialem: Masz na myśli nowotwory?
Na pewno palenie tytoniu lub mj może powodować nowotwory.

Chyba, że chodzi o coś innego
  • Odpowiedz
@jegertilbake: ja jak i znajomy z którym razem ćpaliśmy mefa, a potem pochodne typu 3mmc obaj dostaliśmy guzy kreatynowe na jądrach. Czy to zbieg okoliczności to nie wiem.
  • Odpowiedz