Wpis z mikrobloga

Widzowie ja już nie daje rady, z każdej strony nas atakują. Jestem ze wszystkim sam. Strim leci od dwóch tygodni, a ja mam sprawy prywatne, muszę posprzątać mieszkanie, #!$%@? wy nic nie rozumiecie, dobra zamknij ryj frajerze, skip donejt! Twoja stara!
Ja mam ważniejsze sprawy, potrzebuję przerwy, dziewczyna, mama, Sonie nam zabrali, Mariusza boli gardło, brat nie odbiera telefonu. Proszę o serduszka na czacie dla mnie. Widzowie, serduszka na czacie dla mnie. Dziękuje! Zrobimy ankietę czy mam zrobić przerwę, żeby wszystko pozałatwiać.
Jooo 100k, dobra weź... #!$%@? 100 tysięcy. Jak ja 30 już wydałem. To nie jest tak, że ja 100 tysięcy mam. Dobra #!$%@? nic nie rozumiecie.
Donejt - ,,Daniel zrup przerwę bo to was niszczy. Dziewczyna najważniejsza musisz zadbać o rodzinę i odstawić alko bo inaczej nic stego nie będzie. I trenować. Pszerwij to i wruć silniejszy. Pozdruw Irminę z Sosnowca, męża i czterech synów. 3 zł.''
Ooo no własnie, dobry donejt, dokładnie. Aż zrobię sobie zdjęcie tego donejta. Prawdziwa widzka.
Muszę mieć więcej czasu. Kurde ja sobie myślałem, że wyjdę i w weekend stream 48h, będę tu przyjeżdżał a z bratem mieszkał na wynajmowanym, normalnie w tygodniu treningi, siłownia wychodzę na prostą. No a tu strim cały czas trwa, godziny ciągle kolejne. Ja już nie mogę, ze wszystkim sam. #!$%@? Mariusz nie chrap, ja #!$%@?! Nie mam na nic czasu, muszę tyle rzeczy ogarnąć.

#danielmagical
  • 1