Wpis z mikrobloga

Czy da się jakoś filtrować oceny zapachów wg płci lub wieku na fragrantice? Pamiętam że była kiedyś taka opcja, ale nie wiem czy to na tej stronce... Teraz nic takiego nie widzę.

#perfumy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Asjopek: Mam na myśli oceny zapachów przez konkretną grupę wiekową i płci, np. jak jest oceniany Creed Aventus przez Mężczyzn w wieku 30-40 lat lub CK one shock przez kobiety w wieku 20-25 lat. Jak w search - filters ustawię gender na male to po prostu wyświetlą mi się męskie zapachy.
  • Odpowiedz
@concordxxx: też mi się wydaje, że parę lat temu była taka opcja... Najgorsze że oceny trwałości są uśrednione i jak coś zmieniali w formule to tego nie widać i można się naciąć. Powinna być możliwość przewijania po dacie
  • Odpowiedz
  • 0
@szumowina_wadowicka: Dokładnie tak, nie wiem też czemu usunęli te funkcjonalności skoro to o wiele zwiększało możliwości doboru pod siebie danych perfum. A możliwość filtrowania ocen za konkretny rok (co nigdy nie zostało nawet wprowadzone) dawałaby możliwość sprawdzenia tego ile są warte te serie które są dostępne aktualnie w sklepach. Jak dla mnie strasznie z-----i, ale pewnie przyoszczędzili na bazie danych.
  • Odpowiedz