Wpis z mikrobloga

@Frettka: w jaki sposób to okazują? Ja pracowałem z kilkudziesięcioma ludźmi z Ukrainy i mam tylko pozytywne opinie o większości, o reszcie neutralne. Tak się panoszą że nauczyli się podsaw polskiego a jeden nawet flagę Polski wywieszali 11 listopada xd oby takie problemy mieli na zachodzie z innymi imigrantami. No chyba że dla ciebie walka o swoje prawa i nie pozwalanie na wykorzystanie to swego rodzaju wymuszanie praw bo już słyszałem
@timeofthe: nie mówię o ludziach pracujących i mieszkających tu od lat, bo znam takich i są w porządku
Pracowałam do niedawna w prywatnej placówce medycznej, nototrycznie zdarzały się sytuacje z roszczeniowymi ukraińcami co albo nie chcą płacic za usługę bo im się należy( nie, nie należy im się) albo się awanturują że chcą być przyjęciu tu i teraz, po odmowie od razu wyzwiska do pracowników itp. już nie wspominając że w
trwa ukrainizacja Polski


@HerlockSholmes: wypełnianie zobowiązań Polski wobec prawa międzynarodowego i przyjmowanie uchodźców oraz migrantów to nie "ukrainizacja". Ukrainizacja byłaby, gdyby Car Ukrainy dokonał rozbioru Polski i zakazał lekcji polskiego, niepokornych zsyłając na Sybir. A "zmianę struktury etnicznej" to zobaczycie jeśli Ukraina przegra i przyjedzie ich tu 10x więcej - na stałe.
@Frettka: i Polacy nie przychodzą do szpitala awanturujący się? Czy ja spotykając codziennie jakąś patologie (co jest w każdym kraju) mam przestać pomagać rodakom np dając kasę na zbiórki itp? Z jednej strony zaprzeczasz ale generalizujesz
Tak, obecnie trwa ukrainizacja Polski, która niszczy naszą kulturę i społeczeństwo. Musimy odwrócić ten proces.


@HerlockSholmes: Ukraina a raczej Ukraińcy w potrzebie, znów zjednoczyli Polaków w słusznej sprawie. To właśnie nasza kultura, #!$%@? złych uciśnionych ratujemy i dajemy im wolność. Ty #!$%@?.