Wpis z mikrobloga

@Krupier: zarąbista konstrukcja artykułu :)

Mietek został nagrany jak mówi że ukradł rower.
Co robi TVN?

Piszę: pani Zosia twierdzi że Mietek ukradł rower bo źle interpretuje film który widziało miliony osób.
Zapytaliśmy Mietka o stanowisko w tej sprawie... LOL

Po co weryfikować fakty czy był jakiś rower i czy teraz ma go Mietek... Mietek wydał oświadczenie tzn że prawda :)
robiłem o tym wpis, afera jest na wyrost. Większą aferą jest to że próbowali gościa wykasować, że u nich nie pracuje.


@hansschrodinger:

firma robiąca szczepionki trzyma wirusa w laboratorium i sprawdza czy szczepionki działają - żadna afera, żadna sensacja imo jak najbardziej normalna i logiczna praktyka!

firma robiąca powyższe udaje że tego nie robi, kasuje swojego dyrektora z netu, kłamie że typ nie istnieje...
no coś tu grubo śmirerdzi :)
@hansschrodinger: ja tam nawet do końca nie wiem o co chodzi z tą aferą bo nie wnikałem, a głównie właśnie razi mnie ten damage control i próba usunięcia tego człowieka z internetu. No i od razu wystrzał tych pseudo mediów - "same fejki, same fajki, nasi fakt czekerzy sprawdzii!".

Trzeba być naprawdę amebą by traktować poważnie jakichkolwiek fakt czekerów czy innych demagogów.
@Adam_Prosty: @Krupier

Obejrzyjcie tą rozmowę z prof Pieniążkiem którą wrzucałem parę dni temu, to wam się wyjaśni:

https://wykop.pl/wpis/70240971/odnosnie-tej-nowej-afery-z-pfajzerem-to-polecam-ws

firma robiąca powyższe udaje że tego nie robi, kasuje swojego dyrektora z netu, kłamie że typ nie istnieje...

no coś tu grubo śmirerdzi :)


Wydaje mi się że oni wiedzą co on im powiedział a ten drugi film to już jest poważna sprawa jeśli oni wiedzieli o tych problemach u kobiet. I może