Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że jak jakimś cudem, na główną przedostanie się znalezisko krytyczne wobec Ukrainy, to nagle pojawiają się teksty, że to trzeba usiąść, na spokojnie, to trzeba zweryfikować materiał, źródło pochodzenia i w ogóle, wykopy orientują się, że przecież nie znają nawet ruskiego.
Z drugiej strony, jak pojawia się informacja gdzie jedynym „dowodem” jest dokument, który wygląda jak kserówka za pisiont groszy, gdzie w treści mógłby być zmiksowany hymn Ukrainy, z piosenkami Beaty Kozidrak, to tym razem nikt nie zadaje pytań o weryfikacje materiału, tylko spam boty, w komentarzach, odpalają teksty typu „rozsądny konserwatyzm iks deeeeee”.
Skąd wynika ta różnica? Hmmmmm
#ukraina #4konserwy #neuropa #bekazwykopkow
huncwot_ - Jak to jest, że jak jakimś cudem, na główną przedostanie się znalezisko kr...

źródło: image 6

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smarek37: Dla swoich czyli dla Polaków patriotów? No spoko dam im medal. Ty daj swoim Saszkom z Ukrainy wiadro prądu, bo ponoć co chwila macie z tym problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gdybyś był mądry to byś się nauczył podstaw języka obcego z jakiego korzystasz. Ale zapomniałem, że jesteś z Rosji


@michkoPLX: jeszcze raz :)
Gdybyś mieszkał w Polsce to byś wiedział że to nie jest tekst z języka obcego dla nas Polaków :)
Ale za mądry to ty nie jesteś mimo że jeden wykopek napisał wyraźnie o co chodzi :)
Być może yandex nie wyszukuje takich rzeczy dlatego masz z tym
  • Odpowiedz
@wladdan: To jest tekst z języka obcego ale jesteś za głupi żebyś to zrozumiał. Wyprowadź się z Rosji do cywilizowanego kraju to może coś trafi do twojej główki.
  • Odpowiedz
@michkoPLX:

Ty daj swoim Saszkom z Ukrainy wiadro prądu


nie dziwi mnie, że takiego ruska jak ty to boli.

To może się jednak zdecyduj się, bo mam wrażenie, że albo gadam z głupim, albo chorym. To jak głupota, czy jednak schiza, bo nie wiem czy współczuć, czy szukać ci specjalisty
  • Odpowiedz
@michkoPLX: gościu jesteś tak nieogarnięty, że nie wiem po co marnuję czas na pisanie z tobą. Miałeś mi dowalić a wstawiasz jakieś tępe teksty. Także z mojej strony EOT.
Zdrowia życzę.
  • Odpowiedz
To jest tekst z języka obcego ale …


@michkoPLX:
To jest tekst z polskiego filmu ale jesteś za głupi żebyś to zrozumiał ;)

Widzę też że usunąłeś wpis o Źełeńskim … widzisz właśnie dlatego to robimy ;)
  • Odpowiedz
@huncwot_: na Ukrainie trwa wojna. Ukraina jest naszym sojusznikiem, a Rosja jest naszym wrogiem. Propaganda jest częścią tej wojny. Jednym z jej narzędzi. Krytykowanie Ukrainy jest częścią rosyjskiej propagandy i na odwrót. Mam nadzieję, że wyjaśniłem wystarczająco.
  • Odpowiedz
To jest tekst z języka obcego ale jesteś za głupi żebyś to zrozumiał. Wyprowadź się z Rosji do cywilizowanego kraju to może coś trafi do twojej główki.

mam to gdzieś skąd jest. Jest użyty źle i wbrew zasadom języka hiszpańskiego, zrozumcie to kretyni xDD


@michkoPLX: A ty nadal nie czaisz. xD
I dobrze, nie musisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twoja niewiedza o polskiej kulturze tłumaczy pare
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Niezła projekcja z twojej strony, ale nikogo nie oszukasz takim wyparciem. Za wynoszenie na piedestał ukraińców od patriotów mojego narodu dostałbyś tylko mele na morde i tylko na tyle zasługujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie korzystajcie z hiszpańskiego, bo go kaleczycie. Weźcie sobie ukraiński albo ruski.
  • Odpowiedz
@huncwot_: ty tu siedzisz 6 miesięcy ale nie jesteś wykopem ;))
To kim jesteś oprócz bycia onucą?
Masz ponad 4 tys akcji ;)
Ja przez 13 lat tylko 2,5 tyś ;)
Ale tak my jesteśmy wykopami hipokrytami ;) a ty jesteś ten oświcony ;)
  • Odpowiedz