Wpis z mikrobloga

#gry #epicgames #epic Mirki, chciałem pochwalić Epic Store bo przyznam że się bardzo miło zaskoczyłem dzisiaj. Całkiem niedawno (dokładnie to 4 stycznia) na ich świątecznej wyprzedaży zakupiłem Dishonored: Death of the Outsider (akurat ogrywałem Dishonored 2 i tak mi się spodobało, że od razu chciałem kolejną część). Jak wszyscy wiedzą, od czwartku Epic rozdaje za darmo właśnie Death of the Outsider więc przyznam, że trochę byłem tym faktem zły, pomimo że kwota niewielka (23,65 zł). No ale do rzeczy - dziś dostałem maila od Epic Store z informacją, że zauważyli ten zakup oraz że zwracają mi kwotę za wspomnianego Dishonored (ʘʘ)
Dla jasnosci - sam NIE zgłaszałem takiej prośby o zwrot bo nawet nie wiedziałem że mają tam zwroty, no i jednak minął miesiąc od zakupu.
Adax_DD - #gry #epicgames #epic Mirki, chciałem pochwalić Epic Store bo przyznam że s...

źródło: Epic Store

Pobierz
  • 29
@Adax_DD:
Fajna giera. Ja ją kupiłem zaraz po premierze chyba za jakieś 120 PLN xD bo nie chciało mi się czekać, aż obejdą denuvo. Odpal sobie pierwszą część wraz z dodatkami Brigmore Witches i The Knife of Dunwall, które biją na głowę Death of the outsider.
@Adax_DD: Cos w tym jest

D

Damian - osiedlowy cwaniaczek, jeździ do dupy za miasto, niedokochany.
Daniel - uroczy gość, ale brzydal, sypia z facetami.
Dariusz - paser i krętacz, interesy z nim to przyjemność (tylko dla niego).
Dawid - osiedlowy kutafon, uwielbia kartofle i nigdy nie zamyka ryja.
Dionizy - mądry facio, ale za duży sztywniak.
Dominik - frajer, wpieprza czekoladę kilogramami i zapycha kibel.
@Keczupikczu: Jedynkę przeszedłem, podobała mi się, chociaż nie od samego początku. Dodatki do jedynki są świetne i cieszę się, że w Death of the Outsider fabuła jest skupiona na bohaterach z tych dodatków (Billie Lurk i Daug). Dishonored 2 natomiast mega mnie wciągnęła za sprawą świetnej historii () Chciałbym kiedyś obejrzeć serial w tym uniwersum w stylu Arcane, to by było coś.