Wpis z mikrobloga

#tinder

Po którym spotkaniu zazywyczaj robicie coś więcej z laskami niż całowanie? Ogólnie spotykam się jakoś od grudnia z jedną laska. Nie było dużo spotkań, bo mamy do siebie 1.5h. za każdym razem oczywiście na pożegnanie się przelizemy i to wszystko. Było ok 6/7 spotkań przez 2/3 miesiące. Dzisiaj zaprosiła mnie do domu, posiedzielismy i poszliśmy na miasto zjeść. Wiem, że jej się bardzo podobam, bo ogólnie cały czas podtrzymuje rozmowę jak jest cisza no i jak ja zainicjuje pocałunek to widać, że bardzo tego chciała, ale ona sama nigdy nie inicjuje pocałunku. Następnym razem mam plan, żeby w ogóle nic nie inicjować i ciekawe za którym razem pęknie? Bo oczywiście nie chce być nachalny bardzo i że mi tylko zależy
  • 23
  • Odpowiedz
@Espance: Nie musiałaby głęboko jakby dobrze operowała językiem i ssała główkę. Zgadzam się z seksem w gumie ale to też może być kwestia gumki. Miałem raz takie, że mnie tak uciskały, że nie mogłem się komfortowo czuć, dopiero jak kupiłem coś szerszego do seks w gumce jakoś mogłem zdzierżyć ale to nic w porównaniu do seksu bez zabezpieczeń.
  • Odpowiedz