Wpis z mikrobloga

poczta polska k*rwa jego mać
czekam na ważny list:
listonosz dzwoni domofonem, otwieram drzwi i czekam, słysze jak wkłąda do skrzynek, ok pewnie zaraz podejdzie do mnie
nastaje cisza, myśle sobie ki ch*j

ubieram sie i ide do skrzynki, awizo....
wybiegam przed blok, w prawo na róg, nie ma go, w lewo nie ma
kurła rozpłynął sie

je*abiec zostawił awizo zamiast dac mi list....

ide na poczte, siedzi damulka z fochem #!$%@? jakby szła na andrzejki zaraz :D
ja chce złożyć skargę na listonosza
hrabina: nie mozna w oddziale, trzeba jechac do naczelnika :D

ja pie*dole, co to za gówno jest

#polska #pocztapolska
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@radarada: do mnie kiedyś listonosz z ryjem wyskoczył, jak miałem czelność go zgłosić xD
Ale potem o dziwo nauczył się korzystać z domofonu i upewniać się, czy ktoś faktycznie jest w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zawsze moga zmienic prace, chyba wolałbym kraść niz na PP pracowac


@radarada: No i zmieniają. Jest duży przemiał i równocześnie braki. Od wielu lat są też strajki. Jakby się kto pytał jak to się stało, że wiele lat temu Inpost przegrał rywalizację z Pocztą na polu przesyłek poleconych, to masz odpowiedź - obniżono ceny, a odbili sobie na jakości.
  • Odpowiedz
@radarada: Mówisz, że wolałbyś kraść niż na PP pracować to czego oczekujesz od listonoszy w takim razie skoro masz taką opinię?:) Ja pracuje na PP, jestem listonoszem i nie mam problemu z wykonywaniem pracy sumiennie.

PS:
Skargę najlepiej składać online przez formularz reklamacji, robisz to z domu, leci przez wszystkie kanały i musi być odpowiedz (potencjalnie reakcja). Skoro to bardzo ważny list to złóż skargę, tylko żeby się nie okazało,
  • Odpowiedz