Wpis z mikrobloga

Ehh któryś miesiąc już szukam pierwszego motocykla który byłby duży (chłop szczupły ale 190cm) i w miarę tani.
Tani bo raz drugi pewnie wywrócę go na parkingu i szkoda było by takiego za 20tys porysować :/

I nic nie ma. Tysiące ogłoszeń na olx i nic dla chłopa
#motocykle
  • 24
@amath: @bocznica

czegoś od 500cc a bardzo podobają mi się nakedy, do pracy ze wsi do miasta i z powrotem, rzadziej gdzieś daleko.
Kilka miesięcy polowałem na gsf600 bo gdzieś tam wyczytałem że jest większy od konkurencji i w miarę tani.

Na mt-07 wyglądałem śmiesznie na kursie i egzaminie.
@Kick_Ass: do 10tys? Chociaż i taką kwotę szkoda przerysować o kostkę. Chcę się nauczyć jeździć na gracie i potem jak już opanuję to wezmę coś z nówek.

Varadeo/Stromy są sensowne od 15tys

Nie wiedziałem brzydszego motocykla od freewind. Ale wiem że te są największe.
@Panas: Ja mam 185 i go fz6 jest spoko. Btw to też nie jest tak że siedzisz i od razu gleba. Ja zaczynałem od do fz6 i miałem dopiero 1 glebę i nie ma parkingu. A mam go już 5 lat.
@Panas: varadero za okolice 10k widuję w ogłoszeniach. Tyle że to krowa, ale wygodna i godna polecenia. Ogólnie to po tych podwyżkach to ceny #!$%@?ło. Za 10k na dużego chłopa to szukaj jakiegoś starszego turystyka może.
@Panas może brzydki ale za to #!$%@? jeździ. a tak serio to są dobre motocykle, wjedziesz wszędzie prawie, nie wieje bo szyba , kuferek na zakupy nie szpeci.
@Panas: no to MT-09 - miałem, jest bardzo ok. Ja miałem rocznik 2014. Kupiłem za 19500. Mam 187 i 90 kg. Nie czułem żeby był za mały. Mam wrażenie że był większy od streetfightera v4s na którym teraz jeżdzę.

Edit: a nie doczytałem że do 10 tys.
ale widziaes siebie na tym sprzecie?


@FFireBlade954: Tak, i jak jadę z kufrem to jest przyzwoicie. Pamiętajmy, że padło pytanie o sprzęt na pierwsze moto. To jest proste, tanie i do miasta wygodne w manewrach. Zresztą - nawet MT-07 mógłbym polecić. Jeździłem i czułem się jak na rowerze.