Wpis z mikrobloga

#wykop #nowywykop #wykop20

@wykop pytałem kilka razy w komentarzach, nigdy nie odpisaliście, zapytam więc jeszcze raz - jako bardziej twórca niż konsument treści na wykopie przeszkadza mi to co zrobiliście z ergonomią dodawania wpisów. Czy planujecie naprawić chociaż takie rzeczy w jakimś dalszym priorytecie?
1. Okienko do tworzenia postu nie rozszerza się wraz z objętością tekstu. Połapanie się suwakiem w tekście na 10tys znaków, w którym miejscu tekstu się jest, to jest katorga. Widać 7 czy 8 linijek tekstu. To jest teraz Wasz docelowy target?
2. Okienko do tworzenia postu automatycznie przenosi w gorące Mikrobloga. Nie dość że nie widzę poniżej np. innego posta którego chciałbym widzieć, to nie wrócę już w to miejsce dyskusji w którym przed chwilą byłem. Czy wiecie w jaki sposób ludzie komentują np. w tagu "mecz"? Albo w każdym innym który działa "live"? Tak właśnie, czytając i pisząc jednocześnie.
3. Autouzupełnianie tagów w tekście - wyświetla się 5 podpowiedzi, w efekcie części tagów w ten sposób nie znajdziemy, chyba że wpiszemy prawie całą ich nazwę. Do tego nie ma już informacji o liczbie śledzących tag w tych podpowiedziach. Czyli jeśli używam tagu po raz pierwszy, to nie wiem czy wołam 10 osób, czy 1000.
4. Autouzupełnianie nicków - znowu dajecie tylko 5 podpowiedzi, więc niektóre z nich trzeba w całości wpisać ręcznie. Do tego nie wyświetla się podgląd awatara, a masa nicków jest podobna, różni się jakimiś podkreślnikami czy tego typu szczegółami.
5. Limit 10tys znaków - moje wpisy nie były najdłuższe na wykopie, a jednak nie mieszczą mi się w dozwolonym limicie. Nie mam zamiaru dzielić ich jak na jakimś Twitterze i dopisywać dalsze części w komentarzach, więc dopóki ten limit i powyższe rzeczy wyglądają tak jak wyglądają nie jestem w stanie tu pisać, za to mogę u konkurencji. Może nie jestem jakimś wykopowym celebrytą, ale 600 obserwujących dwa autorskie tagi, to mam nadzieje nie jest użytkownik do olania kolejny raz. Chyba że jest.
  • 7
@m__b a już wypas by był gdyby przy przeglądaniu mirkobloga po kliknięciu na belkę pojawiły się te nowe wpisy i ta pieprzona belka mogłaby pokazać się w momencie gdy dojedziemy do ostatniego wpisu który oglądaliśmy przed kliknięciem w belkę. Macie nowy silnik. Zakładam że może nie łatwo ale da się takie rzeczy teraz zrobić bez problemu.
@wykop: @cult_of_luna Prosimy o konkrety, co z wymienionych jest na liście zadań a no nie. Od tego zależy wprost czy tu zostaniemy. Generalnie chcemy jasnej i czytelnej odpowiedzi co z naszych postulatów od razu jest odrzucane i nie zamierzacie tego robić.