Wpis z mikrobloga

@wykop 1. Czy tagi kiedyś będą działać prawidłowo? 2. Czy dacie możliwość ustawienia czarnej liście wyższego priorytetu niż obserwowanym?

Ad. 1: Wchodzę w obserwowane, na górze mam zaznaczoną opcję "wszystkie", widzę 3 pierwsze wpisy (Wpis 1, Wpis 2, Wpis 3). Żadnego z profili od tych wpisów nie obserwuję, widzę te wpisy, bo obserwuję tagi których tam ktoś użył. Klikam w opcję "profile" i wspomniane 3 wpisy są niewidoczne, widoczne są wpisy profili które obserwuję - fajnie. Klikam w "Tagi" i Widzę Wpis 1, Wpis 3, Wpis 4... Gdzie się podział drugi wpis? Wracam do "Wszystkie", drugi wpis jest.
Podsumowując: Czemu zakładka "Wszystkie" nie jest sumą zakładek "Profile" i "Tagi"? Czemu, żeby mieć pewność że przejrzałem wszystko, to muszę przejrzeć wszystkie te zakładki i zauważyć wpisy pominięte w niektórych z nich?

Ad. 2: Wyświetlają mi się wpisy z tagami które mam na czarnej liście, pewnie dlatego, że ktoś użył w nich również tagu który obserwuję. Dacie opcję ustawienia tego tak, że jeśli mam coś na czarnej, to nie wyświetli mi tego za żadne skarby niezależnie od całej reszty parametrów?

#nowywykop
  • 3