Wpis z mikrobloga

Nie.... Ja nawet się nie śmieję tylko jestem ciekaw co jest w głowie taniej osoby. To jest fascynujące, może kiedyś będzie opcją dowiedzieć się jak taka osoba myśli i rozumuje.
  • Odpowiedz
@Bzdula: ja się Januszowi nie dziwię. Jak już w pierwszym momencie jeleń rozważył kiblowanie w samochodzie nawet przez dzień to czemu nie iść na całość xD
  • Odpowiedz
znam takiego jednego, w większości tacy ludzie to naiwniacy. Kiedyś pracownicy znajomego przychodzili mu czyścić dach za jakieś grosze.


@johny_johny: czyli jak ktos jest glupi bo o dziwo 50% ma ponizej 100IQ. To oznacza, ze mozna go oszukiwac, manipulowac?
  • Odpowiedz
@Bzdula: Trochę Walaszek się wkrada w prawdziwe życie xD


@Deklitoryzator nie, to po prostu kolejny dowód na to że twórczość Wałaszka to prawda o naszej polskiej rzeczywistości. On sam zapłacił za tą wiedzę szaleństwem.
  • Odpowiedz
@Bzdula: Mnie nie oburza, bo w przeciwieństwie do większości wykopków zdaję sobie sprawę, że pilnowanie placu budowy w nocy = spanie i do takiej roboty jest kilkudziesięciu chętnych na jedno miejsce.
  • Odpowiedz
@qusqui21: tak, a o co chodzi? Nikt nikogo nie oszukuje. Jak ktoś zapytany czy przyjdzie umyć dach za 50zł i się godzi to jaki problem? Wolny rynek jest tylko wtedy kiedy wykopkom pasuje czy jak?
  • Odpowiedz
@Bzdula: moja pierwsza praca na budowie w ochronie i #januszex dzwoni do mnie, czy nie mam butli z gazem (w domyśle już pełnej i dostarcze za free xD) aby grzać kanciape w zime bo on sie boi wieźć w samochodzie (a ja niby mam sie nie bac xD)

oczywiście wszystkie triki manipulacyjne mają opanowane do perfekcji xD czy nie mam znajomego, sasiada co ma itd. xD
  • Odpowiedz