Wpis z mikrobloga

  • 364
@Myndel lol xD
r0sja naprawdę mogła być światowym mocarstwem, kontrolującym nawet opinię publiczną na całym świecie, zamiast tego potraktowali temat po rusku - zalali sieć masą tępych troli, bez żadnej analizy i researchu.
  • Odpowiedz
@Myndel: To jest typowe na twitterze czy yt gdy podasz jakies twarde argumenty to ruskie trole odpowiedza takim laniem wody dla odwrócenia uwagi, a armia pomocników jeszcze to wesprze. Zwykli idioci są już tak urobieni, że też to plusują.
  • Odpowiedz
Min. dlatego usunąłem twiterra. Wylęgarnia trolli, idiotów, sekciarzy.


@Orowerbogatszy: nie no są jeszcze Ci którzy wyzywają tam losowych ludzi zamiast do nich strzelać w CSie xD
  • Odpowiedz
  • 4
@Myndel Chciałbym się dowiedzieć skąd on czerpie swoją wiedzę historyczna, jakiś argument zamiast "wyłącz tv, włącz myślenie"
  • Odpowiedz
  • 9
@Myndel:

Skoro nie było 2WŚ to muszę powiedzieć ojcu, że on nie był w obozie tylko NA obozie, a że mu się nie podobało to dorabia sobie do tego ideologię.
  • Odpowiedz
@Myndel Twitter to niezły ściek jest.
nie raz próbowałem się nauczyć z niego korzystać ale trafiam na komentarze które w 90% wyglądają tak jak twój screen to se odpuściłem.

wykop to ściek ale przy twitterze jetsesmy tutaj jak wielką kochająca się rodzina.
  • Odpowiedz
@windows95: Niedoceniasz ich. Przecież kręcili propagandą za covida, a nawet przed.
Mają swoich ludzi we Francji i Niemczech i sterują tam opinią publiczną. Sieją panikę wśród szurów w USA. Podkręcali emocja związane z kryzysem migracyjnym od 2014-2015 roku. Filmiki z RT latały po necie jako główne żródło informacji- filmiki może nie tyle fejkowe co kręcone pod tezę. Jak się tak zastanowić to tego było masę tylko ludzie nie zdawali sobie sprawy.
  • Odpowiedz
@Jerry664: @windows95 no i co to implikuje.

Ja oceniam to co widze. A widze troll konto, ktore moze robic psueod narracje dowolnego typu, nawet byc false propaganda, ktory ma osmieszyc dana grupe.

Niecentrysta powinno sie odbierac prawa wyborcze. Jak patrze na wpisy tego typu to jest mi niedobrze ze zwierzeta maja jakiekolwiek prawo do glosow.

Tez uwazam, ze typ jest smieszny, ale jak wgl jego przyklad mozna brac za zwyciestwo. XD
  • Odpowiedz
@Myndel: akurat Rosja rzeczywiście była przeciwko zaborom, to był pomysł naszych ukochanych sąsiadów z zachodu. ALE, Rosją była przeciwko zaborom ponieważ defacto już rządziła całą Polską, czasy gdy ich ambasadorzy mieli ogromny wpływ na rządzących a sejmy się odbywały z rosyjskim wojskiem za ścianą. Więc po co się dzielić czymś co i tak należy już do Ciebie? Tfu na twitterową onuce
  • Odpowiedz