Wpis z mikrobloga

Cześć, moja Różowa chce sobie kupić Iphona do plus minus 3k PLN. Który model opłaca się najbardziej?
Dodam, że przesiada się z kilkuletniego androida, który jest złomem więc przeskok tak czy siak będzie duży i nie zależy jej na jak najnowszym modelu.

#ios #iphone #telefony
  • 15
@zadrawoku: Nowy Iphone 11 za około 2400zł lub nowy Iphone 12 za około 3500zł. W składaki typu refubrished, bez pudełka, kabla w ogóle nie baw się przy takich kwotach. Ewentualnie szukać po osobach prywatnych z paragonem itd, to może coś się znajdzie w dobrej cenie, ale znowu nie masz pewności czy coś nie było w nim majstrowane (czy był otwierany), takie rzeczy sprawdzisz tylko programem podpinając telefon pod komputer. Według mnie
@czympyrympym: stosunkowo krótko juz będzie wspierana (stosunkowo do reszty iPhone, ogólnie to pewnie jeszcze spokojnie podziała), subiektywnie nowy design bardziej mi się podoba, ekran jest mocno juz zapóźniony w stosunku do konkurencji (juz nawet nie chodzi mi o odświeżanie, ale o sama technologie/czernie/ppi). W podstawowym pakiecie dostajesz 64 zamiast 128gb które nawet z moim pedantyczny usuwaniem i przerzucaniem na chmurę lubi być za mała liczba. Nic co by zabijało sens kupowania,
Spowolnień/chrupnięc animacji i innych tego typu przeszkadzajek nie ma, chociaż w sumie lubi sie zdarzyc jakiś bug iOS 16, ale to pewnie wszędzie, a i ja jestem wyczulony na tego typu przypadłości.