Wpis z mikrobloga

5% w jeden dzień.


@TS_X9: haha, no tak, ty żyjesz tym co było wczoraj. Było wczoraj pisac o tym a nie dziś. szybki jestes xD
I tak, ciesze się jak coś rośnie 2-3% zamiast grzać po 20-30% i żeby bujało jak twoja rozchwiana równowaga
  • Odpowiedz
@widmo82: oho, widze ze wstałeś lewą nogą skoro od razu wjezdzasz personalnie. Czyli bez zmian, zero merytoryki i tylko przypieprzanie sie.
  • Odpowiedz
@TS_X9: poprzednimi wpisami zapracowałes sobie na opinie trolla i multikonciarza wiec nie myśl, ze ktoś będzie cie inaczej traktował
PS: Obłudniku sam wyjechałeś z tekstem:

Ty sie jarasz jak dziecko

Znów się oplułeś
  • Odpowiedz
@widmo82: hahahaah :D twoja opinia jest warta tyle co zeszłoroczny śnieg, może to dziwnie zabrzmi ale nie jesteś tutaj kimś waznym bo za takiego się uważasz. Popracuj nad sobą bo bardzo łatwo dajesz sie wyprowadzać z równowagi.
  • Odpowiedz
@TS_X9: Co byś nie napisał to nadal opluty klepiesz w klawiaturę. Zrobiłeś wycieczkę personalną a później oburzony zarzuciłeś to samo innemu xD

A co do "nie jesteś tutaj kimś waznym" to ten tekst pasuje idealnie ale w odniesieniu do oceny ciebie xD
widmo82 - @TS_X9: Co byś nie napisał to nadal opluty klepiesz w klawiaturę. Zrobiłeś ...

źródło: beka z TS_X9

Pobierz
  • Odpowiedz
@widmo82: wrzucasz screena 5 raz. Jak ja wrzuciłem komentarze które smieją się z ciebie to zarzucałeś że tym spamuje. O co chodzi z tym pluciem? Masz jakiś fetysz?
  • Odpowiedz
@widmo82:

A co do "nie jesteś tutaj kimś waznym" to ten tekst pasuje idealnie ale w odniesieniu do oceny ciebie xD


sugerujesz ze ty jesteś kimś waznym na tagu #gielda ? Nie odpowiadaj bo to pytanie retoryczne jakbyś nie wyłapał.
  • Odpowiedz
@TS_X9: Dzieciaku, zebrałem negatywne komentarze o tobie z wielu tagów a ty wrzuciłeś plusy z tagu #perfumy gdzie z innymi przydupasami lizecie sobie jaja kupując na mililitry perfumy bo was nie stać na własną buteleczkę. To znacząca różnica :)
PS: czemu kolejny raz wrzucam? Ponieważ próbujesz zakłamywać rzeczywistość a ten screen obnaża twoją manipulacje a przy okazji wywołuje pianą u ciebie. Musisz odreagować innymi wpisami xD
  • Odpowiedz
@widmo82: Ale jaki ty masz problem z kupowaniem perfum na mililitry? Wiekszość osob z tegu #perfumy wydaje na nie wiecej niz ty zarabiasz miesiecznie wiec nie obrażaj dobrych Mirków. Czy uważasz się za kogoś waznego na tagu #gielda i jak rozumiem jestes tutaj wyrocznią i inwestorem nieskazitelnym? XD
  • Odpowiedz
Czy uważasz się za kogoś waznego na tagu #gielda i jak rozumiem jestes tutaj wyrocznią i inwestorem nieskazitelnym? XD


@TS_X9: To ty tak uwazasz. Mylnie ale nie pierwszy i ostatni.
I tak jak napisalem wyzej, wspomniałem o tagu #perfumy bo manipulujesz, ze wiele osob ze mnie cisnie beke a to tylko twoje przydupasy lub tutaj multikonciarze
  • Odpowiedz
@TS_X9: jak bardzo #!$%@? trzeba mieć życie, żeby stalkować innych użytkowników XD
Sam napisał, ze zebrał wszystkie twoje wpisy i coś tam coś tam, nie czytam tego #!$%@? XD a najlepsze, ze mnie, ciebie i innych oskarża o multi XD takie paranoje się leczy u psychiatry. Pies go lizał. Albo ten maniek74, bo chyba razem się tam brandzluja.
  • Odpowiedz
jak bardzo #!$%@? trzeba mieć życie, żeby stalkować innych użytkowników XD


@szybciutki: Pudło. Typ szpera po sieci, po forach i innych stronach, wyszperał różne informacje które zamieszczał tutaj. Kilka razy użył zwrotu, ze śmieje sie ze mnie całe mirko to odpisałem mu merytorycznie jak jego oceniają na mirko bo ma siebie za kogoś lepszego a wije się i pluje na innych. Gasze go za kazdym razem merytorycznie lub wykazuje rozchwianie równowagi,
  • Odpowiedz