Wpis z mikrobloga

Northert.friend na Instagramie to profil z ponad 270 tysiącami obserwujących. Wcześniej śledziłem go z powodu jego zdjęć architektury radzieckiej. Jednak w czasie trwania wojny stał się narzędziem propagandy kremla i nie kryje już swoich prorosyjskich poglądów, krytykując Zachód i otwarcie wspierając Rosję. Dziś na Instagramie pojawiła się informacja, że ze względu na jego działania w internecie, masę negatywnych komentarzy i słabą sprzedaż książki (bo wydał ze swoimi zdjęciami) wydawca planuje albo zniszczyć książki, albo przekazać dochód z nich na organizację wspierającą Ukrainę. XDDDDDDD

Saszka brak profitu

link do dyskusji: https://www.instagram.com/p/CoF5y0koGQk/

#bekazpodludzi #wojna #ukraina #rosja
Pobierz mastodont54 - Northert.friend na Instagramie to profil z ponad 270 tysiącami obserwuj...
źródło: Zrzut ekranu 2023-02-1 o 13.02.04
  • 42
@mastodont54: @jskan
Niepopularna opinia ale czy teraz nie robicie tego samego co wyśmiewana na wykopie „lewica”? Czyli propagujcie jedyne słuszne podejście, czyli „Rosja zła, Ukraina dobra, kto nie znami ten do piachu” tak samo jak Netflix wpycha wszędzie wątki LGBT/BLM.

W sensie brygadujecie się aby coś zakrzyczeć, bo ktoś ma inne zdanie. Wiem że LGBT to nie to samo co wojna gdzie umierają ludzie ale wy nie nawołujecie do zakończenia wojny
@johny_johny:

Rozumiem gdyby gościu jeszcze propagował rosyjskie poglądy swoją twórczością


@johny_johny: Robienie zdjęć w zgruzowanym Mariupolu podpisując je "miasta które wróciły do rosji" zdjęcia na tle sowieckich czołgów to nie jest propagowanie rosyjskiej propagandy?

O ile w przypadku lgbt (co za absurdalne porównanie swoją drogą) można mieć wątpliwości, to jawne wspieranie agresora moim zdaniem należy potępiać.

Po co zatem sprzedaje swoją twórczość w krajach zgniłego zachodu? Pieniądze nie śmierdzą?
@johny_johny
Ale mnie to #!$%@? obchodzi.

Co ma blm do dzieci ze związanymi rękami, zamordowanych strzałem w tył głowy?

Gówno ma. Zwierzęta to zwierzęta. Nie ma dla nich ludzki odruchów ani uczuć.
Oni nie mają, to my też nie mamy. Rusek to śmieć. Gorzej niż zwierzę - bo te chociaż nie mordują dla zabawy.
@mastodont54: Mówisz o Rosjaninie, a ja o Polaku. Nie przeglądałem jego twórczości. Widocznie Rosjanin ma taki światopogląd dlatego, że tak był wychowany. Uważam, że słusznie nie wypłacą mu kasy. Odnośnie Polaka, że nie słusznie jest komuś niszczyć życie (co wykopki często lubią robić) bo napisał że „popiera Rosję”.
Jeśli coś łamie regulamin lub nawołuje do nienawiści to trzeba to usunąć ale niszczenie komuś życia, bo ma inne zdanie to patologia.
Niektórym