Wpis z mikrobloga

-System : łeee #!$%@? szkoda pieniędzy, klucz z aliexpress mordo.


@T1oo: To samo jest w świecie telefonów, ludzie kupują telefony po 2, 3 czy 4k ale zapłacić parę zeta za potrzebną im apkę to ból dupska i szukanie .apk po necie.
@ChristianHorner: Przecież nie tak dawno była wielka afera bo wykopkom złodzieje zabrali piracką zmodowaną wersję YT xD A koronnym argumentem anty iOS ma być właśnie brak możliwości instalacji apek z neta.
@L3gion Jakie zabrali? vanced działa i ma się dobrze. Mało tego - jest jeszcze STN na android TV, którego gorąco polecam, bo jakiś piwniczak z githuba zrobił 5x bardziej stabilna apke od tej oryginalnej z milionem możliwości konfiguracji i nawet fragmenty sponsorowane pomija czego YT premium chyba nie robi( ͡° ʖ̯ ͡°)
i nawet fragmenty sponsorowane pomija czego YT premium chyba nie robi( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Ralphs: No ciężko aby YT działał przeciwko całej swojej społeczności. Cotygodniowe filmiki to by każdy chciał ale zapłacić nie ma komu.
@L3gion Wiadomo, YT wszystko zrobi dla swojej społeczności, nawet licznik łapek w dół usunie czy wprowadzi lista zakazanych słów, które powszechnie są często uważane za normalne, a twórca musi to "wypikać".
BTW. Kiedyś płaciłem za rózne subskrypcję w sumie 80£/msc. Został mi z tego jedynie Amazon ze względu na szybkie i bezpłatne przesyłki, a nie prime video. Piratebay i piwniczaki z githuba to na ten moment moje besfriendy( ͡° ʖ̯
@Floyt: Ja nie mam z tym problemu. Po prostu czasem mnie to bawi gdy widzę kogoś, kto kupuje GPU za powiedzmy te 5k i kupuje lewy klucz z ali za parę złotych, bo szkoda mu 500-600zł na system xD