Wpis z mikrobloga

Wykop pomocy! Nie wiem już co robić, zakochałem się w kobiecie której nawet nie znam. Ona pracuje na kasie w markecie do którego często chodzę. Jest taka piękna nigdy nie widziałem ładniejszej kobiety. Moja aktywność zakupowa w tym sklepie znacznie wzrosła, chodzę tam bo może ją zobaczę, ale jak już jestem to nigdy na nią nie patrze bo nie chce być dziwnym stalkerem co na baby patrzy. Plus taki, że zdrowiej się odżywiam, nie chce by widziała, że taki przegryw kupuje se jakieś chipsy i piwka by wypici je w zaciszu domowym. Kupuje dużo warzyw i owoców bo chyba taki chłop co się dobrze odżywia to fajniej. Nie wiem co zrobić ja przegryw nie zagadam, nie mam odwagi a nawet jeśli to nie chce by miała traume później, że musiała wejść w interakcje z takim odpadkiem jak ja, ale czuje że życie ucieka mi przez palce. #przegryw #depresja #blackpill #eh
  • 11
  • Odpowiedz
@pudzianatroxgrvb: kiedys na wykop pisali zebys nie zagadywal na kasie bo na pewno robi to tygodniowo wielu napalonych starych dziadow czy cos
Ale z drugiej strony to nie wiem kiedy mialbys zagadac
A ja to przegryw ogolnie wiec sie nie znam eh
  • Odpowiedz
@pudzianatroxgrvb
kupujesz od czasu do czasu prezerwatywy? powinieneś to robić żeby myślała że nie jesteś #przegryw

A tak serio to spróbuj, jak ci da kosza to zawsze możesz chodzić na zakupy gdzie indziej (jeśli byś się wstydził odrzucenia). Zrób to kiedy nie będzie żadnego klienta bo inaczej się zesrasz z nerwów. Powodzenia, może będziesz miał farta.
  • Odpowiedz