Wpis z mikrobloga

#friz kurde akurat jak Krzychu aka k1ndly zdecydował się zmienić content na taki bardziej jak budda robi żeby robić lepsze i bardziej dopracowane filmy i będzie robić jeden film na tydzień to #budda zdecydował że #buddatv porzuca regularność żeby móc robić tak zajebiste filmy jak robili.

No ma gość pecha i już zawsze będzie drugi jeśli chodzi o motoryzację dla kidosów a może nawet niżej
  • 13
@mirasKo-Kalwario: myślę, że to może wpłynąć na plus dla krzycha, ale tylko jeśli wstrzeli się w ten kontent biedniejszego buddy i dotrze do jego widzów. będzie wrzucał coś 1-2 w miesiącu, więc ma szansę trafić w to weekendowe okno dla 'znudzych' i 'czekających'
@mirasKo-Kalwario: W tym wypadku to gość ma szczęście, że "mocniejszy" gracz wypadł z regularnością bo jednak algorytmy na to patrzą, jak masz wierną widownie to możesz wrzucać losowo, ale w innym wypadku można sobie zaszkodzić
Przecież nie od dziś wiadomo że budda jest tylko tam aktorem. Większość tych aut jest kogoś innego.


@CreativePL: ale skąd wiadomo? Takie plotki żeby powtarzać to pasowało by mieć jakieś źródło.

Zresztą u buddy auta to nie wszystko bo chodzi jeszcze o montaż, sposób nagrywania i prezentowania treści oraz o samego buddę i jego haryzmę. Nawet jakby jeździł maluchem to by go ludzie oglądali
ale skąd wiadomo? Takie plotki żeby powtarzać to pasowało by mieć jakieś źródło.


Z jego filmów, no ja #!$%@? xD Poczytaj kto jest właścicielem Illegal Nighta, obejrzyj jakikolwiek materiał na kanale buddy. Przecież on tego nie ukrywa a mówi wprost że np to auto to a to auto jest Josego. Ty myślisz że on z tym młodym to sami wykładają hajs żeby nie wiem przetransportować kilakaście supercarów przez pół europy i porobić
@mirasKo-Kalwario: nie no ziomek jak widzę takich ludzi co wierzą w to co widzą to serio dla tego kraju nie ma ratunku xd
Budda jest pionkiem i to dość małym. Aczkolwiek został on idealnie trafionym aktorem do tego projektu. No nikt mi nie powie, że po szkole łebek z patologicznej rodziny bez ojca kupuje sobie nowego mercedesa. Czasami takie osoby są wdrażane do zycia przez różne agencje przez kilka lat, żeby
@CreativePL: @Neaopoliti czyli to panowie biznesmeni ktorzy mają hajsu jak lodu na takie rzeczy chcieli wejsc w yt ale nie wiedzieli jak i wynaleźli sobie takiego budde któremu opłacają tworzenie treści? Przecież na tych swoich biznesach zarobią pewnie więcej.

Pewnie jeszcze hajs z loteri BMW też oni zgarneli ?

W sumie to nie zdziwiłbym się jakby działalnośc buddy to było pranie hajsu ale na to potrzeba dowodów na to że ci