Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałem rozwiać wątpliwości na temat luxcoins bo różne opinie i niepewność krąży. No sprzedałem tam 1.1M coinsów.
Fakt, zajęło im to tydzień, ale przed chwilą przyszedł przelew. Bana na razie nie ma, więc jak ktoś chce sprzedać coinsy za trochę lepszą stawke niż na supercoinsach, ale przy tym czekać 1-2 tygodnie to można się tym zainteresować. Trochę słaby jest z nimi kontakt bo poza tym, że przyjęli zlecenie do realizacji to nic więcej mi nie napisali i nie wiedziałem czy mogę korzystać z konta czy nie, ale używałem cały czas, robiłem SBC, quicksellowałem karty. Według regulaminu nie może się zmieniać ilość coinsów, ale to dodatkowe 10k nie robiło chyba różnicy.
żeby się w guglu pokazywało bo też szukałem opinii kiedyś: LUXCOINS OPINIA #fut #luxcoins #supercoinsy
  • 7
  • Odpowiedz
@LuterKebab: ogólnie zawsze mnie zastanawia fakt, że podaje się dane do logowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) a później na grupach FB wysyp postów, że zniknęły coinsy i wszystkie karty wymienne
  • Odpowiedz
  • 0
@cohontes: Jest opcja, że zgadujesz sie na czacie i kupujesz te karty, które oni ci podadzą do kupienia, ale to musisz być dostępny akurat wtedy i jest to pewnie mniej efektywne. W tym celu mniej więcej napisałem ten wpis żeby potwierdzić, że są legit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LuterKebab: no tak tak, ale jak gdzieś tam wertowałem temat to bardzo dużo motywów w stylu dawaj kredki.
A potem płacz i nikt nigdy nic nie kupował xD.. no tak randomowo ktoś wpisał hasła akurat do fify i wiedział, że tam masz konto.
  • Odpowiedz