Wpis z mikrobloga

379351.01 - 4.38 = 379346.63

CZAS TRWANIA: 26m:28s

ŚREDNIA PRĘKOŚĆ: 6:02 min/km

MAX PRĘDKOŚĆ: 3:32 min/km bo z górki było xD

Nie wiem czemu, ale po 2,3-2,5 km chwyta mnie taki skurcz w lydce, w sumie to pod, a dokladniej tak w polowie piszczela ale nie z przodu tylko z tyłu nogi i mysle ze sa to sciegna, które sie kurcza pod wplywem wysilku i nie sa przyzwyczajone do tego typu cwiczeń, bo zawsze cwiczylem na sile a nie na ilosc, w sensie duzo kg na silowni a mala ilosc powtorzen i miesnie chyba tez nie te co powinny byc do biegania.. Ktos sie wypowie na ten temat? Troszke mi to psuje czas, bo pierwsze 2,5 km spoko, a potem kolejne km to zaciskanie zebow z bolu, ale biegne do okreslonego celu mimo wszystko :p Trzeba byc twardym a nie lamusem ;) Dzisiaj bez zdjecia :P

#sztafeta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matijas912: Jeżeli wcześniej nie biegałeś to normalne, że Twoje mięśnie są nie przyzwyczajone do takiego wysiłku. Rozciągaj się po biegu i nie zwracaj uwagi na czas.
  • Odpowiedz
@Matijas912: Ćwiczenia, które wykonujesz są elementami siły biegowej i nie mają nic wspólnego z rozgrzewką. Jeżeli treningowo przebiegasz około 5 kilometrów na Twoim miejscu w ogóle zrezygnowałbym z rozgrzewki i rozciągał się po biegu, kiedy mięśnie są dobrze rozgrzane. Ogólnie o rozciąganiu: http://bieganie.pl/?cat=280. Odnośnie czasu - jeżeli Twoim celem jest poprawa kondycji lub redukcja masy to powinieneś biegać w równym, stałym tempie. Jeżeli po 2,5 km zaczynają Cię boleć poszczególne
  • Odpowiedz