Wpis z mikrobloga

Pozwoliłbyś żeby kobieta cię tak traktowała? Albo kolega?


@girlsjustwannahavefun: ja nie, ale są mirki, które na to idą.
Zobacz małżeństwa, gdzie są dzieci i jak są mężczyźni tam tresowani.

O mnie jedna dziunia napisała, że jestem przemocowy, bo nazwałem kur*two kur**twem.
A nawet nie napisałem, co bym takiej zrobił :)
@lexico: no ale ze strachem czy źle rozumianą odpowiedzialnością za jakieś zobowiązania też by wypadało się udać do psychologa, skoro to sprawia, że nie umie spojrzeć z boku na swoją partnerkę i ocenić jej zachowania. A strach często wiąże się z poczuciem niskiej wartości
A strach często wiąże się z poczuciem niskiej wartości


@LetticeDeVries:
strach przed stratą twarzy jako mężczyzna,
strach przed odebraniem dzieci
strach przed stratą domu/majątku
strach przed samotnością

źle rozumianą odpowiedzialnością za jakieś zobowiązania

odpowiedzialność za dzieci
odpowiedzialność za rodzinę
odpowiedzialność za żonę (nawet taką)

Jak widać kobiety CAŁKOWICIE NIE ROZUMIEJĄ mężczyzn
jedni mężczyźni się szanują a inni nie


@girlsjustwannahavefun: jedni mają opcje, inni nie

gdybyś miała 35 lat, była samotną matką 2 dzieci z długami, otyłością i niezadbaną to jakie miałabyś opcje?
Byle nie pił i nie bił.

Myślisz, że przeciętny mężczyzna nie może się opędzić od kobiet? Poczytaj wpisy spod tagu "tinder".
Mężczyźni, to nie kobiety. My wielokrotnie nie możemy przebierać.

Dlatego dalej twierdzę, że nie masz pojęcia o mężczyznach.
To
@lexico: teraz to sobie dopowiadasz... Mówimy tu o 25-latku, którego dziewczyna nie szanuje, ale który ma całe życie przed sobą i żadnej odpowiedzialności za odpały innych ludzi nie powinien brać. Z tego co wymieniłeś jedynie strach przed samotnością pasuje i znowu - terapia tu się przyda, bo już lepiej żyć szczęślwie jako singiel niż dać sobą pomiatać "bo innej nie znajdę"
teraz to sobie dopowiadasz... Mówimy tu o 25-latku, którego dziewczyna nie szanuje


@LetticeDeVries: w tym przypadku to 27 latek, w związku od 5 lat, więc raczej nie ma dużego doświadczenia z kobietami.
Masz rację, co do dopowiadania, bo to nie ten przypadek, ale strach u takiego faceta jest.
Strach nie tylko przed byciem samotnym, ale też strach że nie nie znajdzie innej kobiety, że to jego wina, że nie sprawdza się