Wpis z mikrobloga

#wykopchangelog
Powiadomienia może i działają, ale możesz odczytać tylko 5 pierwszych. Nawet jak je odczytasz, to nie znikają jako przeczytane. To powoduje, że musisz wejść we "przejdź do powiadomień", aby tam wejść w każde nowe, nie przeczytane powiadomienie aby je odczytać. Serio nie wiedzieliście jak to działa we wcześniejszej wersji ? Przecież powiadomienia układały się tak, że najpierw były te nie przeczytane!
Kiedyś było order by unread,createDate, a teraz tylko order by createDdate

Wejście w powiadomienie za pomocą "otwórz w nowej karcie" nie oznacza go jako przeczytanego

Powiadomienie o powiadomieniu (pomarańczowa kropka) znika dopiero po odświeżeniu strony?

Powinniście przepraszać za to, że przez 3 lata nie zrobiliście wersji, która przynajmniej funkcjonalnie jest podobna do poprzedniej
Powinniście przepraszać, że wdrażanie nowych funkcjonalności nie jest projektowane, a jeśli nawet jest, to nikt nie testuje założonej funkcjonalności, po za użytkownikami na produkcji

O aplikacji Android można pisać podobnie. Ostatnio filmik na youtube otworzyłem w aplikacji, ale zanim się pokazał/zbuforował to cofnąłem się w aplikacji. Na moje nieszczęście filmik się jednak odpalił i mogłem sobie przeglądać dalej wykop, który odtwarzał filmik z jakiegoś losowego znaleziska, którego nie mogłem znaleźć. Musiałem killnąć cała apkę
  • 4
  • Odpowiedz
@Supaplex: Mało tego to otwarcie strony jako nowej zakładki z pełnej listy powiadomień nie powoduje odczytania powiadomienia.
Czemu nie da sie tego zrobić jakoś przystępnie np prawoklik w # to zawsze otwarcie kolejnego nie przeczytanego powiadomienia? Tak by nie klikać niepotrzebnie w podstronki czy listy?
  • Odpowiedz