Wpis z mikrobloga

@alfaiomega1: Dostali już w #!$%@? sprzętu, teraz jeszcze łodzie atomowe, a co będzie dalej? Serio, jest coś jeszcze co można dać bo już nie mam pomysłu, a wiadomo, że to też im nie wystarczy i będą wołać o coś jeszcze lepszego i droższego.
nienawistna małpeczko,


Jest jakiś powód, dla którego mnie wyzywasz? Zjadłem ci obiad? Naplułem na okno? Napierdziałem do windy?

nie buduje się armii tylko po to aby dokopać jednemu państwu, który nawet nie jest twoim sąsiadem.


@stdmat: nie dokopać, ale zakopać i nie jednemu państwu, ale temu jednemu konkretnemu, unikalnemu, które nie potrafi funkcjonować w międzynarodowej społeczności.
@wykopyrek:

Jest jakiś powód, dla którego mnie wyzywasz? Zjadłem ci obiad? Naplułem na okno? Napierdziałem do windy?


Podobnie jak pół wykopu kierujesz się w rozumowaniu prymitywną, plemienną nienawiścią.

nie dokopać, ale zakopać i nie jednemu państwu, ale temu jednemu konkretnemu, unikalnemu, które nie potrafi funkcjonować w międzynarodowej społeczności.


Cywilizowane państwo nie buduje armii po to aby zakopać inne państwo. Tak czynią państwa zbrodnicze.
Jprd z kim ja dyskutuje.....


@alfaiomega1: Z kimś kto zna zasady i logikę pisania.
Chociaż osobiście bym tego nie nazwał dyskusją, bo zwyczajnie walnąłeś ruską propagandą (Ukraina ŻĄDĄ) i twierdzisz, że tego nie robisz.
Podobnie jak pół wykopu kierujesz się w rozumowaniu prymitywną, plemienną nienawiścią.


Masz jakieś konkretne powody, żeby tak napisać? Czy po prostu rzucasz błotem po ludziach, bo to twój sposób bycia?

Cywilizowane państwo nie buduje armii po to aby zakopać inne państwo. Tak czynią państwa zbrodnicze.


@stdmat: coś ci się pomieszało. Jedno z nielicznych zadań państwa, co do zasadności którego nie ma wątpliwości, to zapewnienie bezpieczeństwa.
Po to państwo ma monopol na