Wpis z mikrobloga

@sex4all: No brawo brawo, tylko WOŚP z tych pieniędzy zorganizuje sobie imprezy w całym kraju, a na sprzęty wyda tylko część ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wspieranie WOŚP to dawanie państwu do zrozumienia, ze nie muszą nic robić bo obywatele sami sobie zasponsorują sprzęty medyczne. A takie rzeczy jak zaopatrzenie szpitali w specjalistyczny sprzęt, leży w kwestii władz kraju.
@Megawonsz_dziewienc: zobacz ile wydaje ZUS na szpitale z kasy która kradnie . Składka przymusowa to kradzież . Ciągle korupcja , na każdym szczeblu zaczynając od przetargów w ministerstwie . Kolejki , strajki w kadrach i braki .
Ofc śmiertelny kowid i brak opieki medycznej haftu
@Megawonsz_dziewienc: jakie #!$%@? xD wspieranie takich akcji właśnie uświadamia państwo jakim jest zerem jeśli ludzie muszą zrzucać się na takie rzeczy. Gdyby szpitale były nowoczesne, dobrze zaopatrzone i małe kolejki na zabiegi to owsiak by grosze zarabiał. Bo ludzie by sądzili, że to naciągactwo. Ale żyjemy w kraju gówna to każdy wie jaka jest służba zdrowia, dlatego tyle jest chętnych pomóc. I sam dam pieniądze na WOŚP :)
@borjaki: ja mam paranoje? Kasę po minucie bylo widać już na eskarbonke . Btw ja nie dodaje fot swojego „nowego „ volvo. A również mam nowe auto. Pozdro mordo ( ͡ ͜ʖ ͡)(ʘʘ)
@Megawonsz_dziewienc: Po pierwsze jakby nie WOŚP czy coś innego to państwo nagle nie wsypałoby kasy do puli. Spójrz na to że WOŚP idzie w różne strony ostatnio okulistyka teraz sepsa, więc skoro tyle lat pakowali kasę w inkubatory itd to dlaczego kasa na okulistykę dziecięcą nie szła jak iść powinna? Służba zdrowia zawsze była niedoinwestowana i będzie niedoinwestowana.
A tutaj głównie padają takie argumenty albo to że Owsiak zarabia, tak jakby
@andrzej-roman: problem leży gdzie indziej. W zarządzie i władzach kraju. Które muszą się zmienić, ludzie muszą protestować i postawić na swoim. Tylko niestety to nie nastąpi, bo głupi polski naród dostanie kolejne +500 czy czternastkę i zapchają tym mordy do następnych wyborów.