Wpis z mikrobloga

@Dziambelll: A co się #!$%@? przejmujesz? Mam Wkrętarkę z Action za 128zł [w dniu zakupu] i spisała się już dzielnie. Więcej mi nie trzeba, żeby 2x w roku użyć. Narzędzia też mam z tej budżetowej półki i służą latami, a zawodowo mam styczność i miałem styczność od zawsze z topem. Czy bym dzisiaj do użytku prywatnego kupił Makitę, Milwaukee, Einhell, czy Festool, lub Metabo? Za #!$%@?...
@Dziambelll: Kupiłem kiedyś swoją pierwszą wkrętarkę z udarem, chyba w castoramie i wtedy dałem za nią coś ponad 250 zł. To była totalna porażka, wywierciła na udarze pół otworu (ok. 2cm) fi 10 i dwie baterie od razu padły. Dobrze, że pożyczyłem wtedy od kumpla budowlańca makitę i dowierciłem nią już bez problemu klika otworów.
Sprzedałem ten szmelc natychmiast, dołożyłem drugie tyle i kupiłem boscha, który hula do tej pory i
lutownica


@shael: mniej więcej od 10 lat chcę kupić ojcu nową pod choinkę, ale on ma starą co działa, a przecież jak działa to po co mu nowa... Fakt, że nigdy go nie zawiodła i wszystko co trzeba było to naprawiła.
Pobierz matixrr - >lutownica

@shael: mniej więcej od 10 lat chcę kupić ojcu nową pod choinkę...
źródło: imag0800
@Dziambelll: wbrew pozorom, te macalistery to nie jest najgorszy wybór. Na pewno dużo lepsze niż gównoparksidy którymi się tu wszyscy zachwycają. Sporo tych narzędzi kupowałem i średnio rok wytrzymują w pracy zawodowej czyli codzienna orka.
@matixrr: czasem marki pseudo premium nie mają jeszcze takich dobrych inżynierów i przwwymiarują wszystko co się da. Obecnie niewiele jest różnicy między markami. Trzeba patrzeć głównie na warunki gwarancji.
@Dziambelll: Ja uznaje tylko Boscha. Ale pracuje tym na codzien. Taki sprzet ktory kupiles dla casuala to dobra opcja. Sensowna cena no i zrobi lekkie robotki bez zajakniecia. Generalnie jestem zdania ze poki nie zarabiasz sprzetem, to nie ma sensu brac gornej polki.
@Dziambelll: 3 powody dla których to kiepski wybór

Duża
Ciężka
Długa

Tez na pierwszy strzał kupiłem podobnego rozmiarowo graphita za niecałe 200zl, ale niestety ja zgubiłem. Później kupiłem metabo na 12v z szybko wymienną końcówka. I to jest najlepsze elektronarzędzia jakie wymyślił homo sapiens. Mała, lekka, dość mocna. W międzyczasie graphite się znalazł ale prawie z niej nie korzystam. Non stop metabo