Wpis z mikrobloga

Chłop przez chwilę myślał, że może zostanie tirowcem, bo przegrał dużo godzin w grze euro truck simulator 2 śmiechu warte, a chłop nie ma prawka jeszcze na kat. B i takie myśli przechodzą przez głowe czy sie wrzuci dobry bieg i żeby sprzęgła nie spalił w zwykłym aucie. Poza tym fajna opcja dla samotników, ale tych którzy dobrze czują się poza swoją strefą komfortu i są w miare zaradni. Chłop niestety jest mało samodzielny i jakby sie tir zepsuł to by musiał wzywoć pomoc drogową a to jeszcze sie dogadać jakoś trzeba ze spedytorem to gadka też sie by przydała której nie posiadam. Na koniec najgorsze, czyli parkowanie takim zestawem - zdolności manualne.
#przegryw
Pobierz
źródło: pepe-pepega
  • 5
i jakby sie tir zepsuł to by musiał wzywoć pomoc drogową


@meczennik_: samemu i tak dużo się nie da przy takim nowoczesnym tirze zrobić, koło można podwiesić do góry i jakoś dojechać
@meczennik_: wszystko do nauczenia. Mało kto od samego początku se radzi dobrze. Ja ucząc się do swojego zawodu też myślałem, że to nie dla takiego debila jak ja i wszyscy w około mądrzejsi i że przy pierwszej trudniejszej sytuacji coś zjebię. Łatwo nie było, ale zdecydowanie nie było też tak źle, jak sobie wmawiałem, że będzie.
@meczennik_: teraz większość kierowców nie naprawia na drodze,bo im się nie chce,tylko po pomoc drogowa dzwonią.a ty naprawiać byś chciał,kierowca to nie mechanik.
@meczennik_: Trzeba lubić jeździć, ja niby lubię, ale gdy w jednym dniu przejadę w aucie np 4 godziny, to w następnym dniu nie mam ochoty nigdzie na dłużej jechać. Mówię o osobówce, tirem nigdy nie jechałem.