Wpis z mikrobloga

Siemka, mam pytanko do szanownego grona z pod znaków #drony i #fpv. Pozbyłem się mojego sparka na rzecz przesiadki na drony fpv, kupiłem póki co kontroler taranis q x7 i gogle eachine ev800dm, narazie latam na symulatorze, ale mam wrażenie, że nie oddają one w ogóle ciężaru sprzętu etc. W związku z tym mam pytanie, jakiego drona do tego zestawu sobie sprawić, czy na początek coś bez możliwości montażu gopro tylko do ćwiczeń, czy może jednak coś co w przyszłości pozwoli na jakąś normalną kamerę?
  • 4
nie oddają one w ogóle ciężaru sprzętu


@djlasuch: jedyne czego nie oddają to tego strachu że rozwalisz drona, ale poza tym da radę się na nim nauczyć latać. Możesz sobie sprawdizć jeszcze darmowy orqa fpv skydivide.
Może tak budżet podasz?
@djlasuch: do tych 1.5k coś się raczej znajdzie, możesz spróbować nawet używkę za połowe tego znaleźć
1. interesuje Cię na początek coś słabszego i mniejszego (tiny whoop, może jakieś 3.5" - teraz są popularne), te 2.5/3.5" utrzymają caddx peanut, może dji action 2, runcam thumb pro. Pełnego gopro raczej nie
2. chcesz latać bardziej legalnie niż nie (<250g) - zakładam, ze nie masz uprawnień nsts-01,
3. czy od razu 5" tylko