Wpis z mikrobloga

Dopiero teraz, kiedy cały sensowny content zniknął i do gorących przebija się całe szambo, widać ile tu szurow, przegrywow i mizoginow (często w jednym)
Brawo Białek, wiedziałam że masz interes w niebanowaniu takiej patologii - wiedziałeś że przyjdzie dzień jak spie*dolisz wykop na amen a oni pozostaną Ci wierni, cwaniaczku.
  • 21
przegrywow i mizoginow


@Wera94: czyli mówisz że teraz wartościowe wpisy widać bardziej? To chyba dobrze. Chyba że brakuje Ci walenia konia do wyglądu kota innego użytkownika, ale do tego masz alternatywę hejto
@Wera94: Smutno się na to patrzy niestety. Przeglądam mirko (dokładniej to gorące) od ponad 10 lat i takiego wylewu frustratów jaki jest teraz to chyba nie było nigdy. Tzn. przegrywy, incele i tym podobni zawsze byli na tym portalu, ale się to zbytnio nie przebijało. Od ostatnich dwóch lat niestety poziom kontentu (w tym śmiesznych obrazków) spada. Od ostatniej aktualizacji wykopu to już w ogóle jakaś tragedia.

Czasami pojawi się parę
@Wera94: ja mam dużo tagów i ludzi na czarnej liście, polecam

Natomiast z tą mizoginią - mizognią byłoby mówienie oczywistej nieprawdy w stylu "kobiety nie są potrzebne", "najlepszy stan dla kobiety to w czarny worek jak u muzułmanów i do kuchni" - były kobiety naprawdę jakościowe jak królowa Jadwiga która bardzo mądrze kierowała krajem na czas swoich rządów - także >>niektóre<< kobiety są wystarczająco dojrzałe do wzięcia odpowiedzialności za swoją wolność.