Wpis z mikrobloga

Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Pani MAJA (specjalnie z dużych) usiadła mi swoim zgrabnym, wyćwiczonym i wyrzeźbionym chodzeniem po boisku tyłeczkiem na twarzy.
Wyobrażam sobie jak przychodzi do domu po ciężkim dniu, niesamowitym meczu Miedzi Legnica z Radomiakiem Radom, zmęczona i lekko #!$%@?, bo Lewandowski nie zrozumiał jej pytania i ma ochotę na relaks. Każe mi położyć się na płasko na podłodze, po czym ściąga ubranie wierzchnie, zostając w samej spoconej bieliźnie, ciasno opinającej jej gładkie ciało. Uśmiecha się do mnie i zadbanymi i zgrabnymi dłońmi głaszcze mnie w okolicach odbytu i penisa chwytając go jak swój mikrofon kiedy udziela wywiadów. Całuje delikatnie me usta, po czym zdejmuje majtki, obraca się tyłem i siada zadkiem na mojej twarzy tak, że nos mam w jej odbycie, a usta w wargach sromowych. Zaczynam zachłannie chłeptać jej pusię, ona zaś wije się z rozkoszy, bujając biodrami po mojej głowie to wprzód, to w tył krzycząc głośno Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz y Picasso. Tymczasem mój gruby mikrofon stoi już na baczność czekając na rozkaz wspaniałej dziennikarki...
#mecz #heheszki #ekstraklasa #pasta #pilkanozna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tolstyy00 - Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Pani MAJA (specjaln...

źródło: temp_file.png6190253385690149928

Pobierz
  • 12
@Fandolores: a sonia śledź podczas jesiennej rundy się pojawiała.
pasta znana a tu mirki frensy z tagu wyzywają od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°). jak ktoś się uśmiechnął i dał plusa to najważniejsze ʕʔ. jeszcze 26 minut!