Wpis z mikrobloga

8 142 - 31 = 8 111

Jeden kurs na miasto, drugi na siłownię. Gdyby nie ten rozdeptany śnieg, czarny śnieg i nieodśnieżone ścieżki - byłoby zajebiście. Odśnieżałam dzisiaj rower dwa razy, całkiem szybko to poszło i mniej rdzy będzie (w reszcie na coś przydała się zmiotka z ikei:D).

Wreszcie zrobili jakieś "stojaki" przy moim ulubionym barze mlecznym;)

7:1 ja: zima - była dzisiaj gleba na ścieżce i rozjechanej śniegowej ciapie... tym razem obiłam sobie prawą nogę.

#rowerowyrownik #rowerowazima #pokazrower
wspodnicynamtb - 8 142 - 31 = 8 111

Jeden kurs na miasto, drugi na siłownię. Gdyby n...

źródło: comment_0P7fvPkKxQlzrN2uRz9RC5qv8Y62bWuB.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gigi_: Decathlonowy, wypróbowany przez znajomych i nie taki drogi (99 zł chyba). Ale jakbym miała kupować drugiego (a pewnie będę), to coś mniejszego i lżejszego kupię, bo ten trochę waży (aczkolwiek mieści się w małym plecaku rowerowym, więc ok).
  • Odpowiedz
7:1 ja: zima - była dzisiaj gleba na ścieżce i rozjechanej śniegowej ciapie... tym razem obiłam sobie prawą nogę.


@wspodnicynamtb: Czytasz czy tylko oglądasz obrazki? :>

Ogólnie od zamontowania SPD były dwie gleby spowodowane samym SPD, a jedna zimą.
  • Odpowiedz
@Gigi_: zapinasz za tylne kolo w tylnym trojkacie ramy do kazdego slupa jaki spotkasz. no i nie zajmuje polowy torby :) mam go drugi sezon, ani razu nie bylo sytuacji zebym sie w miescie nie mial jak przypiac
  • Odpowiedz