Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski

Z kim wolałabyś być

Z przystojnym bad-boyem, 190 cm wzrostu, ciało wyrzeźbione niczym dłutem Fidiasza. Życie z nim byłoby pełne wrażen i emocji, niekoniecznie tych pozytywnych. Wiedziałby jak zakręcić Ci w głowie, seks byłby częsty i każdy stosunek uważałabyś za ten najlepszy w życiu niestety nie byłabyś jego jedyną partnerką, często zdradzałby Cię ze względu na jego wysokie libido jak i wielkie powodzenie u kobiet. Twoje koleżanki zazdrościłyby Ci samca alfa, mówiąc pod nosem dlaczego to ich nie wybrał. Twój romeo niestety znęcałby się nad toba psychicznie, może czasami też fizycznie, ale nigdy nie mogłabyś narzekać na nudę.

Czy może

Ze spokojnym przegrywem, fanem nowinek technologicznych, książek fantasy i spędzania piątkowych wieczorów w domu. Byłby on przeciętnego wzrostu, przeciętnej budowy i przeciętnej urody. Seks chciałby uprawiać rzadko i jak już to byłby nudny i pozbawiony większych uniesień. Koleżanki podśmiewałyby się, że twój chłop to ślamazara i fajtłapa, ale ten chłopak nigdy nie podniósłby na ciebie ręki jak i nie powiedziałby złego słowa. Życie z nim byłoby raczej nudne lecz nie spodziewałabyś się, że do mieszkania wpadnie policja bo pobił on trzech karków w klubie jak w przypadku drugiej opcji.

Aspekty takie jak przychody i finanse nie mają przy wyborze znaczenia, obaj zarabialiby tyle samo.

#ankieta #zwiazki #kiciochpyta #tinder
z.....s - Pytanie do #rozowepaski

Z kim wolałabyś być

Z przystojnym bad-boyem, 190 ...

źródło: Couple-Holding-Hands-Meaning-Types-Benefits-and-How-to-Hold-Hands

Pobierz

Z kim wolałabyś być?

  • Bad boy 16.5% (251)
  • Spokojny chłopak 8.3% (127)
  • Jestem niebieskim i sobie kliknę 75.2% (1145)

Oddanych głosów: 1523

  • 56
@zartos
spokojny, lubi książki czy tam fantasy, czyli nerd. musi sluchav ciężkiej muzyki, takiej jak ja. nie za chudy, żaden maniak siłowni ani maniak sportów, może być grubiutki (zawsze można razem zadbać o siebie). Byle nie niższy niż 160cm bo noszę wysokie buty, wie jak rozpalić ognisko, ma lubić namioty, seks normalny, nie długi, normalny facet. Musi wiedzieć jak samemu zagospodarować czas, musi lubić swoje towarzystwo, praca obojętnie, byle by wystarczało mu
@zartos: po koleżankach i to nie jakichś karynach, tylko z dobrą pracą i po dobrych studiach zauważam, że one wolą właśnie być z takim dynamicznym patusem albo toksykiem z problemami psychicznymi niż ze spokojnym anonem.

Ja z wyglądu jestem bardziej oski ale z charakteru intro. Jak opowiadam o moich zainteresowaniach, umiejętnościach, ciekawostkach, to widzę znudzenie z ich strony. Jak w towarzystwie załączam tryb dynaminy, to ta nieprzewidywalność i emocje przyciągają. Dlatego
@zartos: Tak wgl skąd pomysł że przegryw chciałby rzadko seks? Przecież oni w kółko tylko o tym piszą, do tego taki ze względu na swoją urodę raczej nie znalazłby sobie kochanki więc zajmowałby się tylko tobą.

I ok, pewnie na początku z takim było by gorzej przez jego brak doświadczenia, ale z czasem jakby nabrał wprawy to by Cię z łóżka nie wypuszczał.