Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski

Z kim wolałabyś być

Z przystojnym bad-boyem, 190 cm wzrostu, ciało wyrzeźbione niczym dłutem Fidiasza. Życie z nim byłoby pełne wrażen i emocji, niekoniecznie tych pozytywnych. Wiedziałby jak zakręcić Ci w głowie, seks byłby częsty i każdy stosunek uważałabyś za ten najlepszy w życiu niestety nie byłabyś jego jedyną partnerką, często zdradzałby Cię ze względu na jego wysokie libido jak i wielkie powodzenie u kobiet. Twoje koleżanki zazdrościłyby Ci samca alfa, mówiąc pod nosem dlaczego to ich nie wybrał. Twój romeo niestety znęcałby się nad toba psychicznie, może czasami też fizycznie, ale nigdy nie mogłabyś narzekać na nudę.

Czy może

Ze spokojnym przegrywem, fanem nowinek technologicznych, książek fantasy i spędzania piątkowych wieczorów w domu. Byłby on przeciętnego wzrostu, przeciętnej budowy i przeciętnej urody. Seks chciałby uprawiać rzadko i jak już to byłby nudny i pozbawiony większych uniesień. Koleżanki podśmiewałyby się, że twój chłop to ślamazara i fajtłapa, ale ten chłopak nigdy nie podniósłby na ciebie ręki jak i nie powiedziałby złego słowa. Życie z nim byłoby raczej nudne lecz nie spodziewałabyś się, że do mieszkania wpadnie policja bo pobił on trzech karków w klubie jak w przypadku drugiej opcji.

Aspekty takie jak przychody i finanse nie mają przy wyborze znaczenia, obaj zarabialiby tyle samo.

#ankieta #zwiazki #kiciochpyta #tinder
Pobierz z.....s - Pytanie do #rozowepaski

Z kim wolałabyś być

Z przystojnym bad-boyem, 190 ...
źródło: Couple-Holding-Hands-Meaning-Types-Benefits-and-How-to-Hold-Hands

Z kim wolałabyś być?

  • Bad boy 16.4% (250)
  • Spokojny chłopak 8.3% (127)
  • Jestem niebieskim i sobie kliknę 75.2% (1144)

Oddanych głosów: 1521

  • 56
@Noicozezebowniemam
No niekoniecznie. podałam preferencje, a nie 'może być ale obejdę się bez'. To po co wtedy szukać kogoś kto nie wchodzi w ramy tego co się chce. np osoba która nie słuchałaby mojej muzyki oraz która nie lubi namiotów, to by ze mną nie wytrzymała. Bo rocznie mam 6 festiwali i dla mnie to ważny element życia. Więc stąd te 'musi'.
@zartos: podchodzisz do tego od złej strony. Pominąłeś czynnik czasu.
Baba w okresie szczytu swojej atrakcyjności woli opcję 1 a gdy już się wyszumi to często nachodzi ją na dziecko i ustatkowanie się z opcją 2.

Najlepiej byłoby mieć dziecko z opcją 1 i żeby był tylko jej i stał się opcją 2. Niestety tak się nie dzieje i często jest dziecko z opcją 1 a wychowuje opcja 2.

Ile razy
@zartos
Nic nie zaznaczyłam bo nic nie wpasowywuje się w to co czuje.

niech naprawią ten #!$%@? wykop, bo dyskusja bez powiadomień jest bez sensu.
spokojny, lubi książki czy tam fantasy, musi sluchav ciężkiej muzyki, takiej jak ja. nie za chudy, żaden maniak siłowni ani maniak sportów, (zawsze można razem zadbać o siebie). Byle nie niższy niż 160cm bo noszę wysokie buty, wie jak rozpalić ognisko, ma lubić namioty, seks normalny, nie długi, normalny facet.


@Jagoo: gdzie można składać sybi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zartos: jak już ktoś wcześniej wspomniał - najpewniej zbadałeś właśnie preferencje niebieskich, którzy dominują na wypoku.

Chcesz mieć bardziej wiarygodne dane, nie pytaj wprost i nie odnoś się do charakterystycznych zwrotów: przegryw, chad, badboy. Weź film, ale takie, co baby oglądają. Wybierz wyrazise męskie charaktery o odpowiednim profilu i zrób ankietę.
Przykładowo: Dom z papieru, Berlin vs Profesor.
@zartos: skąd wiadomo że spokojny przegryw nie będzie agresywny jak badboy? Przecież toksyczność słowną mamy co widać w setkach wpisów na wykopie, a od agresji słownej do fizycznej krótka droga