Wpis z mikrobloga

@SOLDIER_OF_FROGTAN: Prawie pod koniec ten towarzysz też błysnął jak muszla klozetowa
Pierdzieli o tym jak to on wyjeżdżał za granice to mówili mu ucz się języka
Ale jak tu wrócił to patrzy że ulotka po ukraińsku w lidlu

OK może i też mi się nie bardzo podoba że kasjerka w bebzonce mówi do mnie łamaną polszczyzną ale to tylko dlatego że nie bardzo ją rozumiem jak o coś pytam

Ale no
@ZeroX4: Towarzysz Michał wszedł na nowy poziom odklejenia odkąd transseksualiści wyrzucili go z jego własnej partii (PPR). Od tamtej pory zaczął się wąchać z prawicową częścią youtubowej szurii. Pośrednikiem pewnie jest Piskorski.
Ale z drugiej strony, już nie wychwala publicznie Stalina ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ciekawe czy cumraci wiedzą, że Towarzysz jest szczepiony, a swego czasu mówił że antyszczepów trzeba przymusić do szprycy jak w Chinach XD
@SOLDIER_OF_FROGTAN: Sendele też zaszczepiony
I co jaszczur powiedział?
Potępiam jego decyzje ale się go nie wyrzekam
Oni tam tylko tacy są prostolinijni jak im to wygodne
O czym my to w ogóle rozmawiamy
Przecież ani ja ani Ty ani nikt inny się po nich nie spodziewa prawdomówności i trzymania się własnego słowa
@SOLDIER_OF_FROGTAN: Ciągnię swój do swego ciągnie sierp do młota, grubego młota zresztą na terenach zajmowanych przez ruskich wymieszany sowieckie flagi. Może i za komuny wladza tępiła rdzennych i miejscowych ale za to partia rozmawiała karty #!$%@? z gospodarką, prawami człowieka i ogólną jakością życia wążne że można bezkarnie kraść, zabijać i kłamać w pigułce. Ważne że nasz towarisz pokazuje jak bardzo cyniczni są foliarze na ich tle wychodzi na udawać choć