Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: czekałem właśnie na twoja odpowiedz :D ciekawe, ze nagle wszystkie azjatyckie marki robią turystyki, myślałem, ze poza gs dla starych dziadów to raczej niszowy segment, a widziałem, ze dzisiaj tez wstawiłeś rometa itd.
W sumie na plus, może taka duża konkurencja zmusi wielka trójce do obniżek, sv tez jednak poszła w góręСУКА БЛЯТЬ 31 tysięcy…… jak przy mt itd chociaż cośkolwiek zmienili… tutaj nadal brak głupich ledow…. To naprawdę powinno
@apee: kurczę, w trojmiescie najwiecej widuje nakedow, później sportów ale może rzeczywiście, turystyki nie musza jeździć na skwer i po głównej drodze w mieście tylko pewnie więcej wyjeżdżają poza swoją dzielnice :D
@mchmjszk
to spiesz się bo jak wjedzie ta 700 to pozamiata , jedynie driverzy szukający maszyny na a2 ratują tu sytuacje, ale zobacz nową trk502 ile kosztuje i zestaw to z tym nowym 700, gdzie tu sens, gdzie logika. adv to prężny dział, mocno utylitarne pojazdy, tak jak suvy wśród najpopularniejszych wozów. na drugim miejscu scramblerki xD to już są takie crosovery, a #!$%@? mode na skutery adv to już w ogóle
@Kick_Ass: a nawet mi się ta Honda adv podobała :D ciekawe kiedy będą oficjalnie w sprzedaży, myśle, ze wystawie go w okolicach 20k, chciałem to zrobić w maju ale pewnie zaraz pojawi się ich sporo na olx bo większość osób szuka czegoś innego tylko ze względu na moc
@mchmjszk:

w trojmiescie najwiecej widuje nakedow, później sportów

Bo to taka polska specyfika. Mnie właśnie wkurza, że nie ma normalnych, wygodnych motocykli dla 2 osób bo moda jak na suvy się zrobiła. A jak nie masz min 180cm to kicha