Wpis z mikrobloga

#zwiazki Czy ma ktoś taki problem jak ja? Od jakiegoś roku w ogóle nie mam chęci na sex, libido całkowicie zanikło. Myślałem, że to przez to, że przytyłem sporo, ale przez ostatnie pół roku schudłem 15kg i ważę 96kg przy 193cm wzrostu. Chodzę od ponad pół roku na siłkę 3x w tygodniu. Jem bardzo zdrowo. Dietę można powiedzieć, że mam dopięta. Mam obecnie 27 lat. W szkole średniej czy nawet trochę później cały czas miałem ochotę, ale nie miałem wtedy dziewczyny. Jak to się mogło stać, że nagle w tak krótkim czasie libido mi spadło praktycznie do zera? Wszystkie hormony w normie. Jak to naprawić? Słyszałem, że chłopom to się praktycznie chce w każdym wieku, a tu młody chłopak i takie problemy. Byłem u endokrynologow, urologów i wszystko jest okej. Może to jakieś uwarunkowania genetyczne? Z jednej strony fajnie nie mieć chęci na sex, bo wtedy nie muszę się płaszczyć przed laskami, ale z drugiej strony chciałbym poczuć to co dawniej czułem praktycznie non stop
  • 9
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: wsystko ok. Kortyzol też badałem i jest bardzo niski. Jedynie mikrogruczolaka wykryli mi przez rezonans w przysadce mózgowej o sr 3mm, ale narazie tylko na kontrolę mam się stawiać co pół roku i będą monitorować czy się nie powiększa. Może mieć to realny wpływ na libido?