Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie strasznie, jak wyglądałby dzisiaj mój świat, gdybym w liceum wykorzystał jedyną od życia szansę na wstąpienie w normalność. Mianowicie, była mną zainteresowana pewna dziewczyna (wierzcie lub nie, ja nie oski). Nie rozumiem dlaczego, bo ja do dziś rzygam patrząc w lustro, ale jej najwidoczniej odpowiadałem, mimo że byłem wychudzonym patyczakiem o twarzy gimbusa. Długo się starała, a ja ją chamsko ignorowałem (jestem zjebem). Ostatecznie przegiąłem pałę i dała sobie spokój. No i tak sobie myślę, gdybym mając 18 lat wstąpił w związek, zacząłbym wychodzić z domu, wspólne wyjścia, wyjazdy, nowi znajomi, później pewnie wyprowadzka, rozstanie, inni znajomi, kolejna dziewczyna - rozumiecie, normicka normalność - pewnie nawet nie wiedziałbym, że ten portal istnieje. A wieczorami - zamiast ze szklistymi oczami żaląc się w internecie - obtańcowywałbym jakąś julkę i może wpadałaby na mój kwadrat (zakładam, że nie mieszkałbym z rodzicami).

Chociaż nie wiem, bo jak wspomniałem, uważam, że wyglądam jak gówno, a z tą dziewczyną jest coś nie tak, bo czasem zajrzę na jej socjale i widzę podobnego do siebie #!$%@?. Wk*rwia mnie to strasznie, bo była to jedyna okazja w moim życiu. Cały ten czas, niestety, przewegetowałem i wegetuję nadal, nie mając chęci do życia. Bo co to za życie, praca - dom, a latem jedynie spierdotrip rowerowy uda mi się gdzies wplątać. Rutyna, nędza, brak sensu. Ból straconych lat. Nic się nie chce. Że mnie z roboty nie zwolnili jeszcze...

#przegryw ##!$%@? #samotnosc #depresja
ToJestNiepojete - Ciekawi mnie strasznie, jak wyglądałby dzisiaj mój świat, gdybym w ...

źródło: GettyImages-606671220

Pobierz
  • 18
@cichy-spokojny-grzeczny: z jednej strony jednak są takie laski, które potrafią mocno wprowadzić coś konstruktywnego, zmienić podejście do pewnych spraw, więc nie jest to całkiem takie pozbawione sensu xD Nawet już samo samo wejście w jakąś strukturę ciekawego środowiska no i oczywiście utrzymanie się w niej potrafi odmienić życie...dostęp do innych lasek, znajomości, status xD
@cichy-spokojny-grzeczny: Niesamowite, że nawet ci się nie chciało tego przeczytać ze zrozumieniem. Przecież wyraźnie zaznaczył, że i tak pewnie byłoby rozstanie, ale przynajmniej w social skillach nadrobiłby się. Coś czego od pewnego wieku już nie naprawisz.