Wpis z mikrobloga

Czy możecie mi wskazać jakieś ciekawe szkolenia, podcasty, wartościowe treści, filmy na YouTube, czy jeszcze coś innego?
Chciałabym nauczyć się, jak stworzyć zespół w swojej firmie.
Jak dobrze komunikować się z pracownikami. Dowiedzieć się jak dobrze zarządzać zespołem, jak szkolić skutecznie pracowników, jak stworzyć atrakcyjne miejsce pracy.
Poprostu szukam wiedzy od A do Z, odnośnie zatrudniania, tworzenia zaspołu, włącznie z tym jak rekrutować.
Moja firma swobodnie mogłaby się rozwijać, zatrudniać nowe osoby, jest potencjał.
Potrzebuję wiedzy, jak to dobrze zrobić. #pracabaza #biznes
  • 1
  • Odpowiedz
Może Simon Sinek? Anglojęzyczny autor książek i szkoleń, który wychodzi z założenia, że pracowników trzeba zatrudniać tak samo, jak adoptuje się dziecko.
Bez możliwości zwolnienia. Zapewnienie pracownikom bezpiecznego środowiska pracy, wyzwoli w nich pełen potencjał i zbuduje ogromną lojalność do firmy.
Polecam jego książki "Znajdź swoje dlaczego?" i "liderzy jedzą ostatni".. Ale wiem, że ma też kursy.

Zerknij sobie również na platformę Dolineo: https://dolineo.com/o-efektywnych-szkoleniach-online-czyli-jak-zaangazowac-pracownikow-w-rozwoj/ Jest tam wiele efektownych szkoleń dla pracowników firmy.
  • Odpowiedz