Wpis z mikrobloga

#thelastofus
Powiem wam że drugi epizod lekko znużył. Oglada się ok, ale mam ogromne xd na myśl o czekaniu tydzień na kolejny odcinek.

Nie wchodzi coś takiego w grę bo po spsobie opowiadania jak na razie prościutkiej fabuły, prędzej zrezygnuje z oglądania. Tzw serial na raz.
Jako że leżę w domu chory na covid i kompletnie nie mam co oglądać myślę co by obejrzeć gameplaya z całej gry.. myślicie że warto iść w coś takiego?

#seriale
  • 5
@r5678: jakis krytyk na filmwebie pisal ze widzial juz caly sezon. pewnie ma jakies wtyki i se moze, no mowil ze jest miodnie do konca.
ja tez czekam. bo jakby byla opcja calosc to bym przyjal w maratonie nocnym na raz.
@Martini12: M.in. Filip Malinowski z Bez/Schematu, czy Tomek Nowakowski dostali Early Access do calego sezonu jeszcze przed premiera ep1. Przy czym Filip jest wielkim fanem gry, Tomek gry nie zna, obaj zachwalaja co sie dalej dzieje.

Tlumaczyli, ze HBO ma taka baze ludzi, ktorzy dostaja wczesny dostep, czasem do kilku odcinkow seriali, lub calego sezonu.

Sa to jednak Screenery, czesto niedopieszczone, zielony ekran, brak dopracowanych efektow czy dzwiekow, a nie
@waldo: Kiedyś oglądałem odcinek jednego serialu właśnie w takiej wersji którą ktoś wrzucił do sieci, był to odcinek finałowy całego serialu.. niektóre efekty specjalnie były lepsze w tej niedokończonej wersji niż w finalnej, gdzie je zmienili na inne. Plus ogólnie widząc tą i tą wersję nie było sensu czekać na finalną.