Wpis z mikrobloga

Zauważyliście że młode dziewczyny mają kompletnie inne nastawienie do życia w porównaniu do młodych facetów? wielu gości potrafi nic nie robić całymi dniami (granie w gry, twitch, lenistwo itp).. podczas gdy niemalże wszystkie julki zarabiają, podróżują, doświadczają, cieszą się życiem... mam wrażenie że są po prostu bardziej ciekawe świata.. gotowe na wszystko..
#przegryw
Vedar - Zauważyliście że młode dziewczyny mają kompletnie inne nastawienie do życia w...

źródło: temp_file.png1098134201199194534

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
ale gosciu to moja siora, nie jest najostrzejszym olowkiem w piorniku, ale nie oceniaj swoja miara. Ot ojciec jak to ojciec, chcial jak najlepiej dla swoich dzieci, a siora nie miala blokady, zeby nie brac.


@qusqui21: Co z Tobą w takim razie?
  • Odpowiedz
@ExitMan: zwyczajnie, nie chce nic od nikogo, bo bede dluzny albo bede musial rozmawiac z pozycji obdarowanego zamiast rownego. Od dluzszego czasu juz nie rozmawiam z ojcem na poziomie dziecko-rodzic. Przez co zrobil sie milszy, bo juz nie rozkazuje.
  • Odpowiedz
@Vedar: Gdybyś budził się i miał na komunikatorach 2137 wiadomości w tym kilka propozycji zafundowania wycieczek dookoła świata i kilkanaście oferujących setki, tysiące złoty za robienie sobie zdjęć, to nic tylko kosić frajerów i korzystać z tego życia. A jak jesteś zwykły chłop to sie ciesz że raz na tydzień mama zadzwoni ot cały sekret.
  • Odpowiedz
@Vedar
Bo mloda dziewczyna bogatego, starszego faceta i już koze podróżować a młody chłopak co najwyżej może iść na 10h do roboty.
Ponadto to jak młoda dziewczyna jest szczupła to już jest ładna, a młody chlopak nie ma na to po prostu szans. Potrzeba wiele lat ćwiczeń, pracy i wyrzeczeń aby dobrze wyglądać i to nawet jeśli wygrało się w loterii genowej.
  • Odpowiedz
@Vedar: Młode dziewczyny do 24 lat same za swoje pieniądze nie pojadą xD Jakby chłopak 20 lat mógł mieć zasponsorowaną wycieczkę all inclusive do Oceanii za seks z dyrektorką 30 letnią przystojną z korpo to by pojechał.
  • Odpowiedz
  • 17
@Vedar: ogólnie to rozchodzi się o to że większość kobiet nie ma żadnych hobby czy zainteresowań. Jedyne czym się w kółko chwalą, ciągnięte za język to makijaż, podróże i moda xD Czyli de facto są to "zainteresowania" którymi możesz się "pochwalić" przed światem zewnętrznym. One wcale nie podróżują bo są ciekawe świata- one chcą zdjęć i filmików do pochwalenia się na insta lub toktoczku aby wzbudzać zazdrość wśród koleżanek i rodziny,
  • Odpowiedz
  • 0
@Vedar
te podróżowanie to jest tak naprawdę wydawanie kasy bo mieszkanie i samochód to facet powinien mieć a nie kobieta wiec zazwyczaj za dużo oszczednosci to te Julki nie maja. Ktoś mi powie, że są tanie loty itp xD no są ale i tak się hajs wydaje xD
  • Odpowiedz
@Vedar: Ogólnie, kobiety na przykład mają większą łatwość w naukach języków, i zdobywają w tym lepsze oceny, ale tego nie dowiesz się w main streamowych mediach tylko usłyszysz że patriarchat bo chłopcy mają lepsze wyniki z matematyki i więcej jest ich na politechnikach xD i nie będzie żadnego wyrównywania szans. Potwierdza to że nawet na wykopie latało info że 60-70% uczestników erasmusa to kobiety. Czy to będzię wyrównywanie szans, warsztaty dla
  • Odpowiedz
@Vedar: A mnie przeraża taka ciekawość świata. Ja sobie szukam cichej, spokojnej, która nie obudzi mnie w sobotę i nie powie „Kochanie, pakuj się, jedziemy do Amazonii”.
  • Odpowiedz