Wpis z mikrobloga

W każdym normalnym kraju, jesli publicznie opowiadasz, że atakują cię sataniści z 50 krajów, wsadzają cię do psychiatryka.


@yosemitesam: Nie prawda, taki kraj nie jest normalny
@yosemitesam: no nie, tzn nie wsadzaja. Chyba ze sprobojesz tych satanistow zaatakowac fizycznie, to wowczas mozesz trafic na przymusowe leczenie.

Zauwaz ze pisowcy od lat kwicza o tym ze atakuja ich gendery i lgbt i wciaz sa w sejmie, nawet maja wiekszosc, a nie psychiatrykach ;)
@yosemitesam: Żeby było śmieszniej- Sołowiow to pomniejszy oligarcha na pewno nie będący wzorem cnót i raczej nie jest wierzącym prawosławnym (tutaj ciężko oceniać personalnie) i reprezentuje typowy rosyjski mix poglądów, wierzeń itd. Typowy rosjanin może wziąć w cerkwii ślub, ale co tydzień chodzi nie do cerkwii, ale do wróżbity, będzie mówił, że zachód i lgbt to sataniści, ale wziął rozwód, aktualnie ma dwie kochanki i obie zrobiły aborcję. Do tego słucha
@djtartini1: Oglądam tego cwela odpoczątku wojny i on nieraz podkreśla, że nie jest chrześcijaninem, więc może wzywać do mordowania Ukraińców i się przy tym głupo cieszy. Ale przy innej okazji podkreśla prawosławne dziedzictwo Rosji i jej wyższość moralną. Moim zdaniem on osobiście ma wywolone na jakąkolwiek religię, aczkolwiek jest ruskim nacjonalistą i traktuje religię jako narzędzie propagandowe i do sterowania społeczeństwem by osiągać cele wielkoruskie.
Żeby było śmieszniej- Sołowiow to pomniejszy oligarcha na pewno nie będący wzorem cnót i raczej nie jest wierzącym prawosławnym


@djtartini1: Żeby było jeszcze śmieszniej, satanizm wcale nie jest zły.
@yosemitesam: Najsmutniejsze, że czytając jego życiorys widać jakąś inteligencję i wykształcenie. Dosłownie jak czytałem, że do póki nie poszedł do mediów to był dość zachowawczym człowiekiem, nie świętym ale na pewno nie zachwycał się wielką Rosją.