Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest to, że @m__b tak naprawił komentarze, że teraz wyświetlają się wg plusów. Nie ważne kiedy jaki komentarz został napisany, jak ma więcej plusów jest wyżej.
I teraz czytasz wpis, patrzysz na 2 najlepsze komentarze, czytasz, myślisz ciekawy temat - poczytam. Wchodzisz i nagle okazuje się, że ten pierwszy komentarz był piąty, a ten drugi był pierwszy. xD Ignorują czas napisania komentarza, plusy ponad wszystko. Ten portal to jest żart i to jak łatane jest to gówno to tragifarsa jakaś. xD

#wykop20
  • 44
@Aragonn: oczywiście, że tak było ^^ ehh ale to je wykop, chce tak - robią tak, nieee chce inaczej, robią tak aa jednak chce znowu inaczej xD większość to faceci tu a zmienność opinii/decyzji jak Julek z psychologii ^_^
@xHaustedd: hmmm chronologicznie - troche nie mogę sobie wyobrazić jak to wyglądało na mirko. Jeżeli tak to mój błąd.

Ale patrze w znaleziska np.: https://wykop.pl/link/6994651/m-m-s-zwolnil-swoje-gadajace-cukierki-wszystko-przez-inkluzywnosc
i tam te "najlepsze" działą OK:

- najbardziej wyplusowane komentarze są po kolei i po 2 najbardziej wyplusowane odpowiedz do komentarza są widoczne a po rozwinięciu układają się chronologicznie od najstarszego - wg mnie wsio OK
@vertical: dzięki. Pewnie będą w stanie szybko takie zachowanie przywrócić. Co nie zmienia faktu ze beka z tego ze testują na produkcji i prawdziwych użytkownikach.
Co więcej, założę się, że stary wykop nie miał testów i nikt do końca nie wiedział jak działa to pokazywanie komentarzy xD wiec teraz dowiadują się specyfikacji od starych użytkowników portalu xD