Wpis z mikrobloga

@m__b @a__s @Moderacja @wykop #bekazszurow #bekazprawakow #bekazprzegrywow #neuropa #4konserwy #wykop20 #wykop20togowno
Dlaczego przestałem widzieć w panelu zgłosznień treść upolowanych pokemonów?
Chyba zdajecie sobię sprawę z tego, że jeśli kiedykolwiek ten portal ma odzyskać jakikolwiek szacunek wśród ludzi to musicie się pozbyć tego robactwa? Z doświadczenia - naprawdę wstyd jest się przyznać przed znajomymi, którzy tylko czasem zaglądają na główną, że wykop nie składa się z inceli (POOLKI TO KOOOORWY!!!!!!), foliarzy, psychoprawaków, ruskich/pisowskich trolli i schizofreników. Wstyd tu bywać, to chyba nie jest dobre budowanie marki. Reklamodawcy też pewnie się zgodzą XD
W tej chwili na główną wchodzą znaleziska, które sprowadzają się do OOO KLAUS SCHWAB, NWO, SZURY MIAŁY RACJĘ, KAŻĄ MI ŻREĆ ŚWIERSZCZE (rozumiesz, jestem #!$%@? kimś), i to mimo tego, że mąka ze świerszcza kosztuje 200z/kg, a cała reszta tego szamba jest albo na bieżąco wyjaśniana, albo nie ma prawa się trzymać kupy. Może by tak 2 zakopane jako informacja jako nieprawdziwa i ban na kilka miesięcy?
Uprzejmie proszę o ogarnięcie bajzlu (albo przynajmniej dodanie kategorii zmanipulowany opis), nie tęsknicie za czasami, kiedy to był naprawdę portal, gdzie można było się dowiedzieć ciekawych rzeczy i porozmawiać na poziomie? W ostatnich czasach główna jest foliarskim ściekiem, na czarnej liście wszystkich wyżej wymienionych mam 1400 osób (i dopiero niedawno przestało działać dodawanie po nickach - na stary wykop musiałem wchodzić przez tryb incognito, bo po zalogowaniu się na główną/wykopalisko dostawałem "Upsss..." XD), a i tak oczy krwawią, co nie zmienia faktu, że i tak codziennie dostaję raka, bo czarne listy w znaleziskach nie działają.
O niektórych gorących czasem dowiaduję się, jeśli ktoś wrzuci link na mirko, bo na stronie głównej sortowanie znalezisk działa tak, że nie widać pewnie połowy, które wcześniej by się wyświetlały.
Uważam, że to naprawdę najciekawsza (może dlatego, że jedyna) społeczność w polskim internecie i ma wielki potencjał, ale zróbcie coś z tym, wymówki że sprawy techniczne sobie darujcie, bo #programista15k here, różnie bywa, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, ale chcę tylko móc znowu przeglądać wykop, na którym jest jakaś nierakotwórcza treść.
Na zachętę najlepszy pokemon, jakiego udało mi się trafić (BTW zapisywanie obrazów z mikrobloga/middle click to open/brak tego #!$%@? podpisu wszędzie też byłyby miłe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam cieplutko []
Pobierz xhoax - @m_b @a_s @Moderacja @wykop #bekazszurow #bekazprawakow #bekazprzegrywow #neu...
źródło: comment_1641149481kbMyMsszDAQwl6br4REu69
  • 4
@muchatse: Won mognole jeśli zdania złożone Cię przerastają. Widzę, że foliarz, kuc i incel, więc to ty jesteś problemem, przywitaj się z kolegami na czarnej, będziecie mogili razem popłakać o p0lkach i złym lewactwie. Jak w końcu czarna zacznie działać XD