Wpis z mikrobloga

#punk #punkrock #rock #hardcorepunk #polskamuzyka
#cultowe (1056/1000)

Gangrena - Wariat z płyty pt. Ślad Człowieka (1998)

Halooo, jest tu kto jeszcze?
Stwierdziłem że popiszę od czasu do czasu, bo żal porzucać...

Znam dwie kasetki Gangreny, z czego ta jest dużo lepsza niż Oczy Mrówki, z wykopem (he he he) i energią. I nie jest to wcale cover Rejestracji, zbieżność tytułów przypadkowa. Wrzucam cały album ze znacznikiem czasu, bo nie ma na tubce pojedynczych piosenek.

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
  • 6
@supersucker: a wiesz że jak otworzysz w nowej karcie kategorię Bieszczady, to karta z automatu będzie nazywać się Moje Bieszczady? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. chciałbym żeby tak jak kiedyś karta podświetlała mi się (tzn. takie małe logo wykopu w przypiętej karcie) kiedy dostanę odpowiedź/ktoś zawoła, teraz muszę specjalnie wchodzić i odświeżać
Moje Bieszczady? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cult_of_luna: i cyk, już wiadomo czego dziś słucham. Swoją drogą w przyszłym miesiącu idę na koncert z okazji 45-lecia KSU. Mój pierwszy ich koncert to było ich 25-lecie... feeling old ;)