Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends
Kurcze, dziś zagrałem 6 meczów bo dość długiej przerwie (ok 5 miesięcy). Już pomijam, że 6 meczów w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale odniosłem wrażenie, że Top I MID nie mają żadnego wpływu na grę. Nawet w jednej gierce miałem 10/2/3, ale finalnie nie czułem, żebym był w stanie cokolwiek zrobić. Jungler mnie zmiatał jak chciał, a ADC z statami 7/7/7 nie dał nawet do siebie podejść, a już mnie kasował (grałem postacią bez dasha.)

Czy tak teraz wygląda ta gra, czy po prostu ją grałem jak #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aha, gram na Topie
  • 4
@Boban1992: Gram od S1, top to moja druga rola i powiem ci, że ona nigdy nie miała impaktu na grę xD Zawsze jak top był rolą, która choć trochę miała wpływ na grę, to bezrękie Maciusie mainujace adc płakały w niebogłosy gdzie się dało, bo jak to możliwe, że bruiser soluje adc gdy ten nie robi nic poza wciskaniem prawego przycisku. Wpływ mida też od jakiegoś czasu ogranicza się do tego
@RobieZdrowaZupke: no ok, ja też gram od S1, i tak to prawda, że Top nigdy nie był najważniejsza rola w gierce. ALE #!$%@?, nie był aż tak nieistotny, jak teraz xD ogólnie nie odczułem żadnej różnicy, czy mam 10/2, czy 2/7 - tak czy siak jak dochodziło do mid-late game, to byliśmy tylko sztucznym tłumem (ja, i przeciwny top tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@Boban1992: Adc mają od dawna za dużo mobilności i peelu. Szczególnie od czasu reworku itemow się ciężko gra. Team z lepszym adc i supportem wygrywa gierki, bo po prostu nie da się przebić przez te wszystkie tarcze/heale/ccki i ewentualne dashe.