Wpis z mikrobloga

Jakbyście chcieli zostać fra... testerami gier CDPR, żeby poświęcić swój czas dla cennego feedbacku który i tak zostanie olany, to możecie się zapisać pod TYM linkiem.

Wymagania są nieduże, wystarczy podać im swoje dane osobowe a potem czekać czy się załapiecie.
Gdy się załapiecie już tylko podpisujecie NDA, żeby mogli wam #!$%@?ć gdy tylko jakieś informacje wypłyną.

W ramach wynagrodzenia dostaniecie możliwość poświęcenia swojego czasu, wycieczki do Warszawy, bo testy odbywają się tylko na miejscu (oczywiście na własny koszt) + nieobłożoną podatkiem dochodowym kwotę pieniężną wynoszącą okrągłe 0 złotych.

Oferta skierowana głównie do fanbojów z nadwyżką wolnego czasu oraz studentów zainteresowanych możliwością zdobycia wpisu do CV, przydatnego gdybyście chcieli się zatrudnić w firmię w której płacą za wykonaną pracę.
#cyberpunk2077 #wiedzmin #wiedzmin3 #cdprojektred
  • 8
@Tasde: nie wiem o co się srasz, twórcy gothic remake zrobili coś podobnego i dzięki temu można powiedzieć, że prawie na pewno uniknęli katastrofy. Demo tylko #!$%@?ło graczy, ale studio wzięło feedback z ankiet do siebie i wszystkie nowe materiały, które wychodzą od zmiany kierunku są chwalone w community.

Jeśli ktoś lubi grać, i jest fanem franczyzy jednej lub drugiej to przecież to jest sama frajda zagrać w coś poza kulisami
@Tasde: tez nie wiem o co się srasz Hades był w rocznej fazie testów z graczami za friko, kto chciał to pomagał. Dla licealistów i studentów marzących o pracy w gamedevie samo przychodzenie do biura i rozmowa z ludźmi którzy robią triple A to coś super. Sam bym pochodził i potestowal, ale lvl 34 i jednak moja godzina już trochę kosztuje.
@iErdo: Tak, bo oczywiście o to chodzi xD #!$%@? gra wychodzi w stanie jakby nie dali złamanego grosza na profesjonalnych testerów to potem to załatamy i znajdziemy frajerów co za darmo przyjadą do oddziału i zmarnują swój czas na coś za co się płaci.
Wiesz jak to robią inne firmy? Dają dostęp do swojej gry w formie dema czy beta testów a nie będą wykorzystywać bezrobotnych, żeby do nich przyjechali i
@Tasde: oczywiście, że za darmo xD A jak betę udostępniają, to też gracze grają za darmo i testują? I wiesz co? Jest tylu fanów poszczególnych gier, że bez problemu się znajdą, czemu tak bóldupisz o to, że to jest za darmo xD

Wiesz jak to robią inne firmy? Dają dostęp do swojej gry w formie dema czy beta testów a nie będą wykorzystywać bezrobotnych, żeby do nich przyjechali i podzielili się
@Tasde: drugi największy polski producent gier playtesty z graczami robił 10 lat temu (to żadna nowa praktyka). Sam brałem udział w takich testach 2 razy (2013 i 2016). Nie czuję się frajerem, fajnie spędziłem czas z zespołem robiącym grę i zgarnalem pakiet gier i gadżetów. Ostatecznie trafiłem do credits'ów i miałem okazję zobaczyć jak wygląda produkcja gry i dość wczesna wersja na 2 lata przed premierą. Poza tym nikt nikomu nie