Wpis z mikrobloga

Jak tam mireczki, oglądaliście już drugi odcinek The Last of Us? Jak wrażenia ogólne co do serialu?
Mi jak narazie bardzo się podoba, nawet to, że jest tak zbliżone do gry nie przeszkadza mi wcale.
Myślę, że fajnie jest zrobiony, klimat, postacie świat i muzyka. Czekam na więcej, a wy?
#thelastofus #hbomax #serial
Pobierz Francis_Drake - Jak tam mireczki, oglądaliście już drugi odcinek The Last of Us? Jak ...
źródło: temp_file.png1297478489465154336
  • 24
@MxS89
Ja też właśnie skończyłem i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony ????
Szczególnie podoba mi się to co mówisz, brak lewackiego podejścia, fajne budowanie napięcia i powolne odkrywanie świata ????
Kiedyś ogladalem The Walking Dead ale nie skończyłem bo zaczął mnie męczyć ten tasiemiec, tu jednak mam inne przeczucia. Oby utrzymali poziom bo naprawdę fajnie się to ogląda
@Francis_Drake: jest zajebiście () o ile nie lubię horrorów, o tyle akcja z klikaczami super trzymała w napięciu, mimo, że wiedziałem, że wszystko skończy się przecież dobrze. Szacun!

Jeśli utrzymają taki poziom przez całą "jedynkę" to ja już teraz nie mogę się doczekać dwójki, która będzie jeszcze lepsza, bo, nie oszukujmy się, fabularnie w jedynce nie było zbyt wiele poza kilkoma scenami chwytającymi za
@lord_xenu: Tak ale bazując na grze to będzie miało to jakieś uzasadnienie. Będzie zgodne z materiałem źródłowym i jestem na to gotowy ale nie będzie yto nienaturalne jak nam to pokazał Netflix z Wiedźminem czy Amazon ze swoim gniotem.
@MxS89: "Właśnie obejrzałem drugi odcinek. Trochę mniej podobał mi się niż pierwszy ale to wciąż topka. Świat gry, klimat oddany 1:1. Wszystko według materiału źródłowego, bez lewackiego podejścia do kina. HBO robi to dobrze nie ma co."

Komentarze które szybko się zestarzały xD