Wpis z mikrobloga

Haha, @Bobas ma mnie na #czarnolisto - chyba za wpis w #bekazwindowsphone (tak wnioskuję z jego awatara, bo widać że #bojowkawindowsphone - im chyba #microsoft płaci za chwalenie swojego softu), gdzie tylko podrzuciłem recenzję wideo, w której ten system sam się ośmiesza. Nie ma to, jak blokować kogoś za to, że coś mu się nie podoba w twoim systemie na telefonie xD

#bekazpodludzi #bekazniebieskichpaskow i w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szoorstki: ale tamten film nie ma nic wspólnego z rzeczywistoscia bo wp w ogóle nie ma tapety (bo mija sie z celem bo kafle by zaslanialy) ale ma lockscreen na którym mozesz sobie ustawiać co chcesz z aktywnymi aplikacjami wlacznie (przyklad tutaj) oraz glance screen czyli obrazek na zgaszonym wyświetlaczu. Kolejna nieprawda jest niemoznosc ustawienia wlasnego dzwonka, dowolnych dzwonków sms i tel dla każdego kontaktu innych bo mozna bez problemu
krisip - @szoorstki: ale tamten film nie ma nic wspólnego z rzeczywistoscia bo wp w o...

źródło: comment_4e0x5KQ7Okg0WtZbMpJ5UjyU9Wleg0Uj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@krisip: No już, już, nie zaczynaj gównoburzy - ma sens, czy nie, powinna być możliwość ustawienia. Są kafelki, jasne - ale tylko na ekranie głównym. Lista aplikacji i wiele innych miejsc jest po prostu czarna lub biała i jest tam duuużo miejsca aby pokazać pod spodem jakiś wzorek.

Design WP i W8 jest minimalistyczny, co kto lubi. Mi też się podobało początkowo, ale potem strasznie się nudzi i czasami człowiek
  • Odpowiedz
@szoorstki: Co do spowalniania; podsumowując - możliwość konfiguracji androida na wszelakie możliwe sposoby działa ostatecznie na jego niekorzyść, bo działa wolniej i wolniej dochodząc do momentu w którym jest niemożliwy w użytkowaniu.

Kiedyś telefony były proste - dostawałeś tapetę, rozwijane menu pod jednym guzikiem i kilka opcji czego efektem było zadowolenie ludzi. Nikt się nie rzucał, że brakuje mu możliwości zmiany przycisku otwierania menu (np. w Nokii 3310).

Tak, minusem
  • Odpowiedz
@kaskaderMike: W #htc mam takie same możliwości konfiguracji jak w #szajsung'u - a nie ma żadnego spowalniania ;) Wadą niektórych modeli jest ilość pamięci cache procesora - RAM wbrew pozorom nie jest aż tak istotny. Podejrzewam też, że programiści #samsung'a wiedząc, że robią soft do mocnego telefonu, nie przejmują się optymalizacją i wydajnością. W HTC bardziej się przyłożyli i po miesiącu użytkowania
  • Odpowiedz
@szoorstki: Trochę szkoda, że oceniasz zasobność aplikacji na podstawie swoich "kilka miesięcy temu" doświadczeń. Sklep rozrasta się z prędkością ok. 10.000 aplikacji na miesiąc, porównując - aplikacji dla YouTube jest co najmniej 5.

Nie podoba mi się no, i chciałbym móc zamienić listę aplikacji na siatkę ikon


W takim razie WP nie jest dla
  • Odpowiedz
@kaskaderMike: Jak ktoś nie potrafi zajrzeć jakie uprawnienia mają aplikacje i instaluje te które są śmieciowe, to jak może się dziwić, że komuś zaczyna mulić Android? (W ogóle jakikolwiek OS). Po prostu łatwiej ten system zepsuć, ale i tak osobiście wolę go niż zamknięty i ograniczony WP.
  • Odpowiedz
@team1212: Zwracając uwagę na uprawnienia w większości przypadków decydujesz się na używanie zamienników, które są jeszcze gorzej dopracowane niż oryginały i ostatecznie zżerają więcej zasobów. iOS też jest zamknięty i ograniczony i nikomu to nie wadzi ; )
  • Odpowiedz
@szoorstki: przeoczylem wczoraj Twoją odpowiedź. Oczywiscie zgadzam sie z Tobą ale tak na prawdę obrazka jako tapety nie ma tylko na liscie aplikacji gdzie ewentualnie moglby być, choc moim zdaniem nie jest konieczny albo psulby czytelnosc tej listy. Podobnie w menu ustawien itp. Ale pozostałe miejscabardzo czesto maja jakas tapete pod spodem - przykladowo zdjecia, muzyka czy gry - wszedzie tam czesto sa rozne tla porobione i dynamicznie sie zmieniajace
  • Odpowiedz
@szoorstki: Nie widzę sensu dodawania Cię na czarną listę, bo jesteś przecież w porządku facetem. Przynajmniej takie jest moje zdanie na Twój temat.
  • Odpowiedz